Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dębica vs Kormoran


Miki95

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, muszę kupić zimówki 205/55/16

Z dwojga złego co jest lepsze i co byście wzięli?

kormoran snowpro b2 - w biedrze można w promocji wyhaczyc teraz komplet za 550zl 

dębica frigo hp 2 - około 800zl

Edytowane przez Miki95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda nowy Kormoran Snow. Bieżnik podobny do terenowych. Nie miałem ale podoba mi się... Cena około 719 na allegro, sporo się teraz sprzedało.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa modele słabe. Jak już to bralbym Debice ale nie za takie pieniądze. Za 550zl mam Michelina Alpin A5 lub Continentala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, skobel napisał:

Obydwa modele słabe. Jak już to bralbym Debice ale nie za takie pieniądze. Za 550zl mam Michelina Alpin A5 lub Continentala

550żl za 4 opony. Chyba o to chodziło? Te co Ty piszesz wyjdą 1400zł.

Nokian WR D3 są za 271zł szt. te bym kupił jako rozsądny wybór albo Kormorany jeśli chcesz zaoszczędzić.

Edytowane przez dawson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia ceny... mam na a3 Nokiany WR d4 i nie słychać samochodu, bieżnik fajny... no ale 1200 zł trzeba dać. A skoro kolega pisze o niższej kwocie 550 - 800 za komplet to niestety nie ma co wybrzydzać. Ja w tej kwocie skłaniałbym się do tego co napisałem wyżej - Kormoran snow. Przynajmniej będą świeże bo to nowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

550zł za kpl używki jak nowe. jak chcesz nowe to może będę miał  za tydzień. Nokiany WR D3 miałem w A3 założone i po jednym sezonie opony przednie wyrzuciłem a tylne sprzedałem za 150zł. Panowie przecież Kormorany z Biedronki mają 6.5mm bieżnika jako nowe.

Wolałbym kupić dobrą używkę Conti -polecam model TS850 lub Michelin Alpin A4 niż 2kpl Kormorana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skobel napisał:

Panowie przecież Kormorany z Biedronki mają 6.5mm bieżnika jako nowe

Aż pójdę zmierzyć z ciekawości :D To do Biedronki dają mniej bieżnika? Pytam, bo w nowym modelu Kormoran Snow tego bieżnika jest 9,5mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki Panowie za cenne informacje. a jeszcze jedno pytanie bo ktoś właśnie sprzedaje w okolicy CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830P o rozmiarze 205/60 R16, z kalkulatora wynika że to 3.2% różnicy czyli lipa już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 13:30, Hugo napisał:

Aż pójdę zmierzyć z ciekawości :D To do Biedronki dają mniej bieżnika? Pytam, bo w nowym modelu Kormoran Snow tego bieżnika jest 9,5mm ?

nie wiem jak w tym roku ale rok temu albo dwa tak miały.Pewnie, że jest różnica np.porównaj piwo Lech z Biedronki a norm?alne kupione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi o kupniew biedronce... ale co nowe to nowe. Kto wie co się działo z tymi używkami. Ja już się nauczyłem że tańsze wychodzi drożej i używek nie kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎11‎-‎12 o 15:57, skobel napisał:

nie wiem jak w tym roku ale rok temu albo dwa tak miały.Pewnie, że jest różnica np.porównaj piwo Lech z Biedronki a norm?alne kupione 

Osobiście zmierzyłeś czy przeczytałeś gdzieś o tym w internecie ? Piwo Lech smakuje wszędzie tak samo - źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...