Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Usiadła dupka A4 B7 S-line turbo lpg Quatro.


Kejsiq

Rekomendowane odpowiedzi

Siema powiecie że idę na łatwiznę ale temat mnie przerósł. Autko to B7 1.8T Q Sline sedan. Problem jest z zawieszeniem otóż po montażu LPG dupka usiadła dosyć mocno I teraz prześwity mają się tak:

-Przód 66 cm amor 1BE spring 0JF

-tył 62,5 cm amor 1BE spring 0YJ

Tył może tak naprawdę zostać jak jest ale przód należy posadzić o te 4 cm. Wyczytałem że można obniżyć przód wkładając podkładki od B5 ale to i tak zbyt mało...

Idealnie by było gdyby udało się obniżyć przód bez ruszania tyłu.  No chyba że opuścić przód podkładka od B5 A tył podnieść? Czy tył zostawić i sprężyny przód wymienić? Tylko jak dostać te z kategorii wagowej niżej? Zmieniając sprężynę kategoria niżej w razie "wu" moge wsadzić w dodatku podkładka od B5? Za dużo wątpliwości mam co radzicie?

20181109_212835.jpg

20181101_154416.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tył można dać oryginalne podkładki podwyższające pod sprężyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień sprężyny na takie z innej kategorii. Możesz podładać gumki podkładki talerzyki ale co z tego jak autem źle będzie sie jeździło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód masz 6 kat  ,tył 9 kat ,na jakich kołach mierzyłeś wysokość bo to też jest ważne,wg mnie musisz tył podnieść to przód trochę usiądzie,mam takie same kategorie w 1,9 tdi i przód mam 65cm ,tył 64 cm na 225/40/18 ,na 205/55/16 1 cm niżej ,tyle że nie mam butli w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, greg2505 napisał:

przód masz 6 kat  ,tył 9 kat ,na jakich kołach mierzyłeś wysokość bo to też jest ważne,wg mnie musisz tył podnieść to przód trochę usiądzie,mam takie same kategorie w 1,9 tdi i przód mam 65cm ,tył 64 cm na 225/40/18 ,na 205/55/16 1 cm niżej ,tyle że nie mam butli w bagażniku

Jak to jest z tymi kategoriami wagowymi? Czym wyższa wartość np.12? kategorii tym auto wyżej stoii i będzie twardsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...