Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zrobić podświetlenie tablicy+pozycje po otwarciu/zamknięciu auta.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. 

Chciałem zapytać o w/w rzecz. Widząc w innych  markach i modelach po otworzeniu/zamknięciu auta podświetla się tablica i np albo pozycję albo światła mijania przez krótką chwilę się świecą. Interesuje mnie możliwie najmniej inwazyjnie takie coś stworzyć w b7 avant. Widziałem w innych tematach jakieś moduły itp ale jest tyle tego, że nie wiem co czytać :). Czy ktoś ma u siebie takie coś zrobione? Mogą być pozycje mogą być mijania - ogolnie żeby coś było. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muminson napisał:

Czesc. 

Chciałem zapytać o w/w rzecz. Widząc w innych  markach i modelach po otworzeniu/zamknięciu auta podświetla się tablica i np albo pozycję albo światła mijania przez krótką chwilę się świecą. Interesuje mnie możliwie najmniej inwazyjnie takie coś stworzyć w b7 avant. Widziałem w innych tematach jakieś moduły itp ale jest tyle tego, że nie wiem co czytać :). Czy ktoś ma u siebie takie coś zrobione? Mogą być pozycje mogą być mijania - ogolnie żeby coś było. Pozdrawiam.

Jest to dodatkowa opcja wyposażenia. Nazywa się clh. Musisz mieć do tego lusterko z czujnikiem zmierzchu. Poczytaj, jest o tym na forum. 

Masz u siebie takie lusterko i małe pokrętło z ikoną świateł i zegarka obok włącznika świateł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

Jest to dodatkowa opcja wyposażenia. Nazywa się clh. Musisz mieć do tego lusterko z czujnikiem zmierzchu. Poczytaj, jest o tym na forum. 

Masz u siebie takie lusterko i małe pokrętło z ikoną świateł i zegarka obok włącznika świateł ?

Wydaje mi sie ze nie mam. Jakbym mial to muslabym tez funkcje auto na wlaczniku swiatel miec pewnie?  Czyli clh to jakis jeden modul? Jakie koszty doposazenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, luki19862121 napisał:

Tańsza opcja nie ori dodatkowy moduł CLH. 

Gdzie moge znalezc bo allegro 1aukcja pod clh. A to nie bedzie ze musze miec do wszystkiego czujnik zmierzchu itp? Na dziennych mi nie zalezy. Tylko jakies podswietlenie przy otwieraniu. A moze jest jakis inny nie oryginalny modul ktory spelni tylko ta funkcje?

Popatrzylem i chyba modul comming home za ok 50zl uniwersalny by to zrobil mi sie wydaje.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2018 o 10:36, Muminson napisał:

Tak jak pisalem wczesniej, wlasnie takie cos mi zostaje. Widze te tanie nie maja czujnika swiatla wiec beda dzialac i w dzien

Mam dokładnie ten moduł u siebie od około roku czasu. Spisuje się świetnie. Mam podłączone dodatkowo pozycje przód i zalanczaja się razem z halogenami. Wygląda to dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...