Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylna klapa - brak podświetlenia oraz brak info w fisie o otwarciu bagażnika


badi1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w mojej audi po otwarciu bagażnika nie zapala się żadna lampka. Tzn ta wewnątrz oraz czerwone światło na klapie bagażnika. Fis również nie pokazuje informacji o otwarciu bagażnika. Dodam ze światło wewnątrz działa ponieważ ręcznie mogę je włączyć. Nie wiem tez czy ktoś mi przy zamku nie grzebał, spójrzcie. Czy tak to powinno wyglądać? Dodam ze nawet tam kluczyka nie mogę wsadzić ale strzelam ze to chyba od brudu. Co o tym myślicie? 

3F4FAC21-46EB-46D4-94F7-FE52331B54C5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejności sprawdź przelotkę między klapą a budą. Co do zamka to jest to przypadłość naszych aut. Ja sobie z tym poradziłem psikając w zamek WD40 - mordowałem się z tym dość długą chwile, ale w końcu puściło i działa - niestety jak się nie używa zamka to w kontakcie z aluminiowa blendą, która się utlenia takie cuda się dzieją. Psikaj WD40 w zamek i małym śrubokręcikiem "szturchaj" wkładkę w miejscu gdzie wkłada się kluczyk, w końcu puści. Jak już będziesz mógł włożyć kluczyk to powtarzaj czynność z WD40, aż do momentu kiedy będziesz go mógł przekręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...