Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 Mokry przedni prawy słupek


Vipp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem z moją A4 że pod większym deszczu zaczyna się robić mokry przedni prawy słupek, zaraz przy szybie oraz pod daszkiem przeciwsłoneczny mokra jest podsufitka. Widać również wodę jak ścieka z góry obok schowka no i po tym plastiku co wewnątrz jest na progu.  Jest to sedan bez szyberdachu, czy jedyna możliwość to odklejona gdzieś szyba czołowa? Jest jeszcze oryginalna z tego rocznika. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy decydować się od razu na wycięcie szyby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to szyba nie ma innego dojścia "Wody" do wnętrza auta od góry może być ze szyba została źle wklejona lub z czasem rdza pod szybą zrobiła swoje :)  Szyba jest orinalna ale mogłabyć wycinana :) wiec radze jak najszybciej wycinać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ddiablo.vip napisał:

Tak to szyba nie ma innego dojścia "Wody" do wnętrza auta od góry może być ze szyba została źle wklejona lub z czasem rdza pod szybą zrobiła swoje :)  Szyba jest orinalna ale mogłabyć wycinana :) wiec radze jak najszybciej wycinać 

Skoro tak to w takim razie dzwonię jutro i umawiam się. Liczę się z tym że ta szyba może jednak strzelić przy wycicnaniu ale trudno już i tak dosyć porysowana. Dzięki wielkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do zakładu gdzie montują szyby to sprawdzą czy się odkleiła ,chyba że masz dostęp do sprężarki to odmuchaj  szybę dookoła jak jest szczelina będzie czuć powietrze z drugiej strony,najprostszy sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba została wklejona drugi raz i niestety dzisiaj po całym deszczu słupek dalej mokry, jutro ściągam podsufitke polewam wodą i będę sprawdzał, macie jakieś pomysły którędy jeszcze woda może się dostawać do środka? 

 

Mam jeszcze pomysł ze może dzieje się coś pod listwą na dachu? Z zewnątrz wygląda zdroeo ale zacznę chyba od jej zdjęcia. Kurde to jest sedan bez szyberdachu więc nie wiem już co sprawdzać :(

Edytowane przez Vipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...