Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0TDI CCWA 320KM Dynosoft


Rafał123

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Rafał123 napisał:

3.0TDI 240KM CCWA Manual + Większy Intercooler

Auto ogólnie seria bez żadnych boxow czy innych modyfikacji ale skąd te 270KM nie mam pojęcia.

Według tunera ustawienia lajtowe EGT 850°

IMG_20181108_104904.jpg

Ładny wynik!

 

Od czego Ic dawałes? BIT czy cos większego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2009 DPF na miejscu, EGR ograniczony, przebieg 250tys. Intercooler BiTDI.

Niedawno robiłem wodorowanie silnika bo wyskakiwał błąd za mały przepływ EGR ale wątpię żeby to miało taki wpływ na seryjny wynik.

Mimo iż seria jechała nie źle teraz jest lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz wodorowanie silnika? Daje cos czy tylko placebo? Chyba kazdy ma lub miał problem z przepływem przez EGR więc może wodorowanie to dobra opcja. 

4 godziny temu, Rafał123 napisał:

Rok 2009 DPF na miejscu, EGR ograniczony, przebieg 250tys. Intercooler BiTDI.

Niedawno robiłem wodorowanie silnika bo wyskakiwał błąd za mały przepływ EGR ale wątpię żeby to miało taki wpływ na seryjny wynik.

Mimo iż seria jechała nie źle teraz jest lepiej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wodorowaniu auto stało sie jakby ciut zwawsze ale błąd wyskakiwał tak samo więc nie wiem szczerze czy to nie bardziej efekt placebo. Ci od wodorowania tłumaczą że jak nie czuć efektu znaczy silnik wewnątrz jest czysty. U mnie błąd się pojawiał przed i po więc na tą dolegliwość nie pomogło. Duże znaczenie ma moc maszyny która zostaje użyta do wodorowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kreski, pomiar serii imponujący :) Możesz napisać gdzie robiłeś wodorowanie? Może być prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2018 o 08:42, Rafał123 napisał:

Po wodorowaniu auto stało sie jakby ciut zwawsze ale błąd wyskakiwał tak samo więc nie wiem szczerze czy to nie bardziej efekt placebo. Ci od wodorowania tłumaczą że jak nie czuć efektu znaczy silnik wewnątrz jest czysty. U mnie błąd się pojawiał przed i po więc na tą dolegliwość nie pomogło. Duże znaczenie ma moc maszyny która zostaje użyta do wodorowania 

wodorowinianie nie czyści EGR'u. Moc => wydajność, minimum to 2000 litrów / h i tak jak mówisz jest to bardzo ważne. Polecam szukać firm które mają sprzęt o wydajności ponad 4000 l/h

W dniu 15.11.2018 o 08:10, edraven napisał:

Daje cos czy tylko placebo?

daje ale nie zawsze jest sens w to iść.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też miałem to robić, ale słyszałem że wodorowanie nie czyście do końca egr (a u mnie też wali error, ale jak jest ciepło jak zima to spokój, pewnie wynika to z gęstości powietrza) Znajomy coś mi mówił, że jest ponoć jakiś specjalny środek do czyszczenia EGR i że to pomaga. Muszę jakoś z tym zrobić porządek, bo nowa turbina już od miesiąca leży i czeka. . . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mlody020 napisał:

nie czyście do końca egr

no właśnie też miałem wydać kasę, ale nie stać mnie na poświęcenie 2-3 minut i sprawdzanie co to jest wodorowanie. Sory ale lenistwa intelektualnego nie trawię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wodorowaniem wyczyścicie egr to zaprezentujcie jakąś foto relacje przed i po. ??

Demontaż egr, specyfik do czyszczenia i ogien. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...