Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny


tomaszek647

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Zakupiłem sprężyny , które niby miały pasować do mojej audi . Po zdjęciu tylnych amortyzatorów okazało się , że żadna ze sprężyn nie pasuje . Wydaje mi się , że użytkownik Olx mnie oszukał . Jeżeli orientuje się ktoś czy pasują lub czy są od jakiegoś innego auta , proszę o komentarz . 

 

Pozdrawiam. 

540182124_2_644x461_sprezyny-obnizajace-audi-a4-b5-obnizenie-40mm-komplet-mozliwa-wysylk-dodaj-zdjecia_rev019.jpg

Edytowane przez tomaszek647
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, hasahad napisał:

Zwróć mu to 

Ciężka sprawa . Gość ich nie chce przyjąć . Twierdzi , że miał je założone w swojej Audi i mu pasowały, chociaż na rzut oka widać , że te sprężyny nie są od tego samochodu, bo nie pasują . Wydaje mi się , że są one od Passata B5, ale w 100% nie jestem pewien .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat ma inne chyba tylne sprężyny trochę niższe. Bo tam masz osobno amortyzator i sprężyne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 17:22, tomaszek647 napisał:

Witam . Zakupiłem sprężyny , które niby miały pasować do mojej audi . Po zdjęciu tylnych amortyzatorów okazało się , że żadna ze sprężyn nie pasuje . Wydaje mi się , że użytkownik Olx mnie oszukał . Jeżeli orientuje się ktoś czy pasują lub czy są od jakiegoś innego auta , proszę o komentarz . 

 

Pozdrawiam. 

540182124_2_644x461_sprezyny-obnizajace-audi-a4-b5-obnizenie-40mm-komplet-mozliwa-wysylk-dodaj-zdjecia_rev019.jpg

 

Czy na tych sprężynach są jakieś numery? Nazwa producenta? Wygooglaj i zobaczysz do jakiego auta i do jakiego silnika są dedykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, panduzeka napisał:

 

Czy na tych sprężynach są jakieś numery? Nazwa producenta? Wygooglaj i zobaczysz do jakiego auta i do jakiego silnika są dedykowane.

Z tego co pamiętam na tych większych jest napisane 3b va, a z tych mniejszych oznaczeń nie pamiętam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2018 o 21:24, tomaszek647 napisał:

Z tego co pamiętam na tych większych jest napisane 3b va, a z tych mniejszych oznaczeń nie pamiętam.  

VA znaczy przednie, HA znaczy tylne, czasami napisane jest VA (F) - Vorderachse (front) oraz HA (R) - Hinterachse (rear)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że moje wątpliwości się potwierdzają, ponieważ jak wpisuje te oznaczenia w google to wyskakuje mi Passat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...