Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór systemu antykradziezowego


Dominozx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym doposażyć moja a4 w dodatkowy system antykradzieżowy.

Najwygodniejsza opcja byłby Tytan DS050 lub kd3000, coś bezobsługowego lecz tu moje pytanie. Czy warto takie rozwiązanie zakładać? Skoro złodziej bez problemu omija seryjny immo to taki dodatkowy jakoś utrudni czy raczej strata pieniędzy. Są jeszcze zabezpieczenia sensorowe na przycisk lub zwarcie z masa ale trzeba za każdym razem pamiętać o naciśnięciu przycisku. 

Jak myślicie, system na kartę wart jest kupna i montażu?

jak dałem w złym dziale to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o 97roku to uważam, że system antykradzieżowy ograniczony do przeniesienia złącza OBD w inne miejsce niż seryjne załatwi sprawę. Btw. Złodziejowi który kradnie taki samochód powinno się dać jeszcze na chleb ze 2 złote.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do auta, nie zdążyłem zmienić w profilu. AC jest ale chce mieć jeszcze coś dodatkowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dominozx napisał:

Co do auta, nie zdążyłem zmienić w profilu. AC jest ale chce mieć jeszcze coś dodatkowo 

Jak ogarniasz trochę elektrykę/elektronikę to sam sobie coś stwórz, najlepsze zabezpieczenie :)

Można też zaingerować w komputer. Zapytaj @roman_tyk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieś OBD np pod kanapę tylną, a w miejscu gdzie powinno być OBD wstaw faktycznie jakieś OBD, żeby nie było podejrzane, że go nie ma. Jak ktoś otworzy, będzie chciał się podpiąć i nie będzie miał sygnału, to spanikuje i nie będzie szukał na szybko po aucie gdzie może być OBD. Można też pokombinować z zasilaniem OBD, żeby je przestawiać i np dopiero na potrzebę mechanika włączyć odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...