Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozwiazanie problemu z ładowaniem


Kuciek555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie chciałbym zaznaczyć nie wiem czy dobry dział ale chciałem opisać swój problem zwiazany z ładowaniem w a4 b8 2.7 v6 
Moj problem polegał na tym ze miałem błąd vcds 02252 sprawdz moduł can getway ---> w Can Getway był błąd brak komunikacji z alternatorem (004)
robiłem wsyztsko co możliwe wymieniłem cały alternator na nowy sprawdzałem kleme nic nie pomagało później zmieniłem regulator napiecia w nowym altku i dalej to samo w koncu odezwał się do mnei chłopak z tego forum nazywa sie : #corradoowner  chciałem mu bardzo podziękować wiszę duże piwo ale wracajac do sytuacji zabrałem sie za mierzenie miernikiem kabla koloru fioletowo niebieskiego powinien pokazywać on 12v u mnie przy aku tak pokazywał przy module tak samo ale przy altku już nie i po prawie pół roku grzebania w kablach znalazłem ze był przepalony w srodku zaraz za przegrodą grodziową a silnikiem  ja puściłem całkowicie nowy kabel zaraz prawie od komputera przylutowałem sobie nowy i puściłem inna trasą ten kabel ale dąże do tego może komuś pomorze to najpierw sprawdzicie jaki macie prąd na tym kabelku przy aku później  zacznijcie wymieniać części bo może być tak jak u mnie że wystarczyło wymienić 2 m kabelka pozdrawiam i spokojniej nocy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...