Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przegub wału napędowego


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje znaleźć nowy przegu wału napędowego numer: 7153120184020 do a4 b5 2.8 quattro.. na allegro brak wyszukiwania dla a4 b5 i przegub wału.. gdzie to moge znaleźć? potrzebuje na juz ! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możes założyć przegub wewnetrzny od Alfy Fiata Lancii ważne żeby miał średnice 100/32/25 frezów

ja u siebie taki założyłem z Ruville i pasował bez problemu :) tylko uwazaj na wieksze rozmiary bo są tez 108/33/28frez chyba...

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MemberA4 napisał:

możes założyć przegub wewnetrzny od Alfy Fiata Lancii ważne żeby miał średnice 100/32/25 frezów

ja u siebie taki założyłem z Ruville i pasował bez problemu :) tylko uwazaj na wieksze rozmiary bo są tez 108/33/28frez chyba...

Tylko pytanie czy ja mam ten sam bo ja mam 2.8 quattro a ty widze masz 1.9 quattro 

 

edycja

https://allegro.pl/przegub-walu-napedowego-bmw-audi-25z-100mm-nowy-i7519743643.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_mtrzcj_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+samochodowe&gclid=EAIaIQobChMIzujVi_vg3gIVkoKyCh1zlQnEEAYYASABEgK29fD_BwE&gclsrc=aw.ds

dobra mam tutaj, nawet pisze zamienniki i mój numer.. nie znam firmy ale chyba zamówię, jedyna aukcja z tym przegubem.........?

 

 

Ps. pomożesz mi znależć też na tył wahacze dolne tylne te blizej zderzaka proste? ? Muszę też wymienić tuleje stabilizatora z tyłu bo mam popękane.. no i powoli tuleje wóżka z tyłu, jedna już widać zaczyna pękać. I osłony przegubów z tyłu musze wymienić.. gdzie takie części szukasz na internecie?

 

ktos kojarzy firme lobro? maja przegub o tym samym numerze ale jest do innego modelu, starszego i nie wiem co zrobic, tego tanszego czy tego drozszego lobro? 

 

Edytowane przez moras22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Löbro to oryginały z logo Audi.

Po co chcesz przepłacać skoro możesz wybierać spośród wielu zamienników o wiele tańszych. Ja tego ruville kupiłem wtedy za ok 100zl. Trzymaj się tylko podanych wymiarów ?

Części do tylnej zawiechy wyszukasz w ETKA on-line.

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam luz na dyfrze ale nie przeszkadza on w kulturze jazdy. Robić coś z tym? Wymienię tylko olej bo już czas. Pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, GregGregor napisał:

Witam. Też mam luz na dyfrze ale nie przeszkadza on w kulturze jazdy. Robić coś z tym? Wymienię tylko olej bo już czas. Pzdr. 

na tylnym przegubie? Zalezy jaki masz duzy. ja mialem spory, myslalem ze to on grzechocze ale to cos w slinku.. I mam problem bo wymieniłem złożyłem i czuje wibracje itd podczas jazdy. Wszedłem pod auto i widzę, że mam duży luz na kole gdzie przykręcam przegub wału na skrzyni.. czyli coś ze skrzynią jest nie tak... Ktoś już to robił? Co tam się wymienia, trzeba skrzynie ściągać? dopiero pod koniec tygodnia będę mógł ściągnąć wał i zobaczyć, czekam na miejsce na podnośniku. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...