Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akumulator AGM zamiast zwykłego


Kodzak33

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam a4 b8 z 2008 roku, jest jeszcze ori akumulator ale niedługo chyba padnie. Pojawia się błąd niedoładowania na fisie oraz słabo kręci. Oryginalnie nie mam start stop, czy coś się stanie gdy zamiast tego "zwykłego" akumulatora wsadze ten AGM? oczywiście wiem że trzeba zakodować i że jest droższy ale i lepszy. Może ktoś tak zrobił?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu: w marcu 2016 wymieniłem ori (akumulator AGM mimo, że nie mam systemu START/STOP) na akumulator polecony przez warsztat Centra CA1000 (CENTRA FUTURA 100AH 900A).
Akumulator wczoraj wylądował drugi raz w serwisie po porannym unieruchomieniu auta (wieczorem jeszcze miał 40% rano nawet nie zagadał blokada kluczyka światła awaryjne i koniec wzywanie assistance).
Pytanie kto wymieniał o poleca jakiś konkretny model akumulatora, z którym nie będzie problemów moja wersja to Audi A4 B8 2.0 TFSI S-TRONIC QUATTRO z webasto ori
(dodam, że wszystkie napięcia przemierzone na podszybiu oraz na klemach dodatkowo zrobiony przewód "rozruchowy" opisany tutaj na forum dotyczący problemów z napięciem)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdrianS napisał:

Podpinam się do tematu: w marcu 2016 wymieniłem ori (akumulator AGM mimo, że nie mam systemu START/STOP) na akumulator polecony przez warsztat Centra CA1000 (CENTRA FUTURA 100AH 900A).
Akumulator wczoraj wylądował drugi raz w serwisie po porannym unieruchomieniu auta (wieczorem jeszcze miał 40% rano nawet nie zagadał blokada kluczyka światła awaryjne i koniec wzywanie assistance).
Pytanie kto wymieniał o poleca jakiś konkretny model akumulatora, z którym nie będzie problemów moja wersja to Audi A4 B8 2.0 TFSI S-TRONIC QUATTRO z webasto ori
(dodam, że wszystkie napięcia przemierzone na podszybiu oraz na klemach dodatkowo zrobiony przewód "rozruchowy" opisany tutaj na forum dotyczący problemów z napięciem)

 

Rozumiem że od nowości miałeś aku AGM bez start stop? Który rok auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kodzak33 napisał:

Rozumiem że od nowości miałeś aku AGM bez start stop? Który rok auta ?

Dokładnie rok 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AdrianS napisał:

Dokładnie rok 2009

Jak miałeś od nowości oryginalnie agm to taki musisz wstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...