Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


szaman89

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

 

 

 

Super, że udało się uruchomić, odnośnie szumów tak jak Szaman pisze, może pomóc założenie adaptera - ogólnie instalacja kablowa systemu BOSE to w myśl sztuki audio pozostawia wiele do życzenia - kable (w tym sygnałowe) idą wszystkie razem a sygnały mają wspólne ekran. Można jeszcze spróbować zmasować ekran może gdzieś Ci masa usiekła. 

 

Co do youtube dwie opcje: 

a) jakieś ukryte menu serwisowe radia - ja takie mam ukryte przed zwykłym użytkownikiem i tam jest opcja zezwalaj na oglądanie video w czasie jazdy.

b) spotkałem się też ze stacjami w których obraz z youtube jest tylko gdy zaraz po włączeniu radia (po głębokim wyłączeniu) odpalimy youtube, po ruszeniu  i odpaleniu youtube pojawia się czarny ekran, czasem np w trakcie jazdy po włączeniu youtube działa ale np. włączając go po jeździe na postoju (np na czerwonym świetle) już był czarny ekran - ale to nie we wszystkich stacjach spotkałem taką zależność tylko w niektórych. 

 

Pozdrawiam,
Darek 

Faktycznie w opcjach pojazdu oznaczona była opcja oglądania video podczas jazdy. Po włączeniu obraz jest taki jak trzeba. Co do szumów pobawię się w przyszłym tygodniu bo i tak już kupe czasu straciłem nad podłączeniem bose z radiem. Sporo przy Twojej pomocy za co serdecznie Ci dziękuję ;)

 

Szumy przy podglasnianiu nie nasilają się. Jedynie więcej szumów jest przy przelaczeniu głośności z vol0 na vol1. Nie słychać obrotów silnika w głośnikach ani nic z tych rzeczy. Czasami samoistnie szumy są glosniejsze na chwilę ale bez żadnej zasady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mogły ktoś podesłać schemat podłączenia konwertera poziomu sygnału audio do zielonej kostki wychodzącej z samochodu tej z 4 kabelkami bo po zdjęciach nie mogę tego ogarnąć, a chce wreszcie podłączyć tylne głośniki i subufer.. Poniżej podsyłam kilka zdjęćIMG_20190210_192004.jpg6IMG_20181230_215150.jpgScreenshot_20190310-125153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czesio6232 napisał:

Witam, czy mogły ktoś podesłać schemat podłączenia konwertera poziomu sygnału audio do zielonej kostki wychodzącej z samochodu tej z 4 kabelkami bo po zdjęciach nie mogę tego ogarnąć, a chce wreszcie podłączyć tylne głośniki i subufer.. Poniżej podsyłam kilka zdjęć

Tutaj wszystko masz. 

Audi Rear Amp (non-Bose).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jaki jest maksymalny rozmiar obsługiwanej karty pamięci micro SD? Obsłuży 64GB? Drugie pytanie to odnośnie slotu na kartę microSD GPS. Znalazłem tam kartę która już była włożona przez chińczyków i ma jakieś pliki na sobie (vietnam.. coś tam się nazywają). Mogę ją wykorzystać do muzyki czy zawiera ona jakieś istotne dane i lepiej jej nie ruszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, DDK napisał:

Ktoś się orientuje jaki jest maksymalny rozmiar obsługiwanej karty pamięci micro SD? Obsłuży 64GB? Drugie pytanie to odnośnie slotu na kartę microSD GPS. Znalazłem tam kartę która już była włożona przez chińczyków i ma jakieś pliki na sobie (vietnam.. coś tam się nazywają). Mogę ją wykorzystać do muzyki czy zawiera ona jakieś istotne dane i lepiej jej nie ruszać?

Wg producenta 32GB max karta i taką największą sprawdzałem i działała. 

Kartę z radia spokojnie możesz wykorzystać do czego chcesz. Najlepiej ja wcześniej sformatować bo ma trochę syfu. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karcie z radia przeważnie jest jakaś nawigacja wgrana. 

Ja u siebie mam 1 port na kartę SIM drugi na kartę pamięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki problem z odtwarzaniem youtube,  czy trzeba jakis kabelek podlaczyc dodatkowo?  

 

IMG_20190310_194619.jpg

IMG_20190310_195005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, slawek8621 napisał:

Panowie taki problem z odtwarzaniem youtube,  czy trzeba jakis kabelek podlaczyc dodatkowo?  

 

IMG_20190310_194619.jpg

IMG_20190310_195005.jpg

W ustawieniach masz wyłączony tryb oglądania video podczas jazdy. U mnie było to samo tylko, że bez tego napisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DDK napisał:

W ustawieniach masz wyłączony tryb oglądania video podczas jazdy. U mnie było to samo tylko, że bez tego napisu. 

A nie trzeba tego przewodu Brake CTL podłączyć do masy lub hamulca ręcznego czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, slawek8621 napisał:

A nie trzeba tego przewodu Brake CTL podłączyć do masy lub hamulca ręcznego czasem?

Ten przewód jest po to, że gdy zaciągniesz ręczny odblokowuje się możliwość oglądania video na postoju. Jeżeli nie chcesz żadnych blokad na video to nie ma sensu go nigdzie podpinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szaman89 napisał:

Ten przewód jest po to, że gdy zaciągniesz ręczny odblokowuje się możliwość oglądania video na postoju. Jeżeli nie chcesz żadnych blokad na video to nie ma sensu go nigdzie podpinać.

Hmm no tak ale mimo wlaczonej opcji mozliwosci ogladania wideo w czasie jazdy nie moge odpalic ani nawigacji ani youtuba

IMG_20190311_173924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo więcej Ci nie pomogę na odległość. U mnie włączenie tej opcji rozwiązał problem z YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, slawek8621 napisał:

Hmm no tak ale mimo wlaczonej opcji mozliwosci ogladania wideo w czasie jazdy nie moge odpalic ani nawigacji ani youtuba

To podłącz do masy ten przewód brake ctl i zobacz czy problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2019 o 12:21, szaman89 napisał:

 

Rozwiazanie problemu z komunikatem Do not operate while driving.  Okazalo sie ze trzeba troszke pogrzebac w opcjach radia,  zamieszczam filmik może komus sie przyda. 

 

IMG_20190310_194619.jpg

Edytowane przez slawek8621
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2019 o 12:12, Ssman99 napisał:

Dziękuje bardzo za informację, przy bliżej okazji będę walczył. Pozdrawiam

Z kolegą podłączyliśmy i dalej lipa, tył nie gra. O to zdjęcia.. 

IMG_20190318_113012.jpg

IMG_20190318_113002.jpg

IMG_20190318_112955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ssman99 napisał:

Z kolegą podłączyliśmy i dalej lipa, tył nie gra. O to zdjęcia.. 

IMG_20190318_113012.jpg

IMG_20190318_113002.jpg

IMG_20190318_112955.jpg

Weź zrób jakaś rozpiskę co pod co podłączyłeś to po pierwsze. Po drugie nie ufam tym szybkozłączką do kabli. Często brakuje na nich przejść. Weź miernikiem sprawdź czy wszystko dobrze się złączyło. 

 

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Weź zrób jakaś rozpiskę co pod co podłączyłeś to po pierwsze. Po drugie nie ufam tym szybkozłączką do kabli. Często brakuje na nich przejść. Weź miernikiem sprawdź czy wszystko dobrze się złączyło. 

 

Pozdrawiam,

Darek

Miernikiem sprawdzane, jest ok a dalej nie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ssman99 napisał:

Miernikiem sprawdzane, jest ok a dalej nie gra. 

Kolega lewiatan1989 dobrze mówi, rozrysuj jak to podłączyłeś. 12V do amplitunera jest podłączone? Potencjometry na konwerterze w jakim są położeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...