Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


szaman89

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy wy również macie problem z oglądaniem telewizji w programie WP Pilot (stary Videostar) ? Program włącza się ale zatrzymuje się na logo i dalej nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 17:45, pawlo_SL napisał:

Panowie czy wy również macie problem z oglądaniem telewizji w programie WP Pilot (stary Videostar) ? Program włącza się ale zatrzymuje się na logo i dalej nic ?

 

Ja mam u siebie WP-pilot - hula aż miło. Jedyne co pamiętam to po instalacji widziałem tylko logo i mogłem przewijać góra/dół warunki licencyjne i regulamin bez możliwości akceptacji i przejścia dalej. Rozwiązaniem było zainstalowanie aplikacji, która pozwoliła na wymuszenie obrotu ekranu. Po obrocie była możliwość akceptacji regulaminu. Wtedy już hula wszystko na normalnym widoku. Jedyne co to kanały się przełącza albo przesuwając palcem po ekranie albo z programu TV. 

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Rozwiązaniem było zainstalowanie aplikacji, która pozwoliła na wymuszenie obrotu ekranu.

Jak się nazywa ten program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pawlo_SL napisał:

Jak się nazywa ten program?

łojeju to wieki temu było - pierwszy lepszy ze sklepu play - który wyświetlił się po wpisaniu obrót ekranu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa ani jedna z aplikacji próbowałem na różne sposoby nie idzie tego zatwierdzić ? w WP pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem przed kupnem radia na androidzie. mam kilka pytań:

Gdzie znajdę hasło do ustawień radia??

Radio jest po polsku lecz nie wszystko, np w ustawieniach połowa jest po polsku a połowa po angielsku da się ustawić by wszystko było po polsku??

Jak wygląda kostka quadlock a zwykła?

Wysłał by ktoś link radia z najlepszymi bebechami z aliexpress tak by jechało z Niemiec?

Jest jakaś różnica przy 8 rdzeniowym procesorze 2 a 4 gb ram??

Edytowane przez Vexart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Kupiłem audi już z radiem android wszystko działa oprócz wifi, gdy przesuwam suwak przez 5-10 sekund próbuje włączyć wifi i wraca do początku. Może spotkał się ktoś z takim problemem lub zna rozwiązanie.  

59380215_365335274099405_3806789703840038912_n.jpg

59323724_645280622601381_4969446134075359232_n.jpg

59520749_436405543836158_2644011103259983872_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, psok20 napisał:

Witam panowie. Kupiłem audi już z radiem android wszystko działa oprócz wifi, gdy przesuwam suwak przez 5-10 sekund próbuje włączyć wifi i wraca do początku. Może spotkał się ktoś z takim problemem lub zna rozwiązanie.  

Zacząłbym od ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem nawet factory reset i nie pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 19:21, Freeman1982 napisał:

U mnie nie działa ani jedna z aplikacji próbowałem na różne sposoby nie idzie tego zatwierdzić ? w WP pilot.

Hmmm ale ekran Ci obraca apka?  I wtedy na obróconym odpalasz wp pilot. 

U nie hula:

 

IMG_20190508_172954.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żadna apka nie chce obrócić tego ekranu w aplikacji zaznaczam ale nic się nie dzieje.

Jedynie obracanie "do góry nogami" działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 14:24, psok20 napisał:

Zrobiłem nawet factory reset i nie pomogło.

Czyli najprawdopodobniej problem jest w sprzęcie a nie w oprogramowaniu.

Ciekawe czy u poprzedniego właściciela to wifi kiedykolwiek działało. 

Możesz jeszcze rozebrać sprzęt i przejrzeć czy czasem luty gdzieś nie są wybrakowane lub kiepskiej jakości.

Jeżeli brak wifi przekreśla dla Ciebie korzystanie z tego radia to możesz też spróbować wgrać oprogramowanie customowe od hal9k lub malyska i sprawdzić czy na tym sofcie wifi działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Freeman1982 napisał:

Właśnie żadna apka nie chce obrócić tego ekranu w aplikacji zaznaczam ale nic się nie dzieje.

Jedynie obracanie "do góry nogami" działa

Spróbowałbym jeszcze aplikacji TeamViewer dla androida czy czasem podgląd z innego urządzenia nie da Ci możliwości obrotu ekranu lub rozszerzonego widoku pozwalającego na przeklikanie WP Pilota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć podział ekranu na dwie aplikacje? Dzisiaj jakoś przypadkowo mi się udało, pół youtube, pół google maps, ale nie wiem jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bjoern napisał:

Jak włączyć podział ekranu na dwie aplikacje? Dzisiaj jakoś przypadkowo mi się udało, pół youtube, pół google maps, ale nie wiem jak :P

Nowsze andruty mają taką opcję. Sądzę, że podobnie jak w telefonie czyli klikasz na ostatnio uruchomione aplikacje np YouTube i wtedy trzy kropki u góry okienka i powinno być "podziel ekran". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w ten deseń i potem przesunąłem w bok i działało, fajna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem radio wszystko podłączyłem jak trzeba, sprawuje się dobrze tylko mam jeden problem.

Nie mogę znaleźć wzbudzania dla wzmacniacza z radia. Narazie mam podłączone tak że dopiero po wyciągnięciu kluczyka wyłącza się zasilanie. Czasami zostawiam kluczyk w stacyjce i jest problem bo rozladowuje aku. 

Czy w tych radiach jest wyjście 12v które zanika razem z wyłączeniem radia nawet jak jest zapłon?? 

Bardzo prosił bym o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vexart napisał:

Zakupiłem radio wszystko podłączyłem jak trzeba, sprawuje się dobrze tylko mam jeden problem.

Nie mogę znaleźć wzbudzania dla wzmacniacza z radia. Narazie mam podłączone tak że dopiero po wyciągnięciu kluczyka wyłącza się zasilanie. Czasami zostawiam kluczyk w stacyjce i jest problem bo rozladowuje aku. 

Czy w tych radiach jest wyjście 12v które zanika razem z wyłączeniem radia nawet jak jest zapłon?? 

Bardzo prosił bym o pomoc. 

A działają Ci tylne głośniki? 

Zostawiasz kluczyk w aucie i wylaczasz radio ręcznie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne głośniki działają z tym adapterem wyciągnąłem piny z kostki i wlutowalem je w adapter. Kamery cofania nie mam więc uciałem kabel by nie wyłączał się ekran. Wszystko ogarnąłem jedynie został problem ze wzbudzaniem wzmacniacza. 

Garaż zamykam na klucz samochód gasze i zostawiam kluczyk w stacyjce bez wyciągania z orynialnym nie było problemu a przy tym jest. I dzisiaj padł mi aku przez to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...