Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


szaman89

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Arczi78 napisał:

Czy ktoś już montował kamerę cofania ? Ja jutro montuje i czy muszę ciągnąć kabel z światła wstecznego?

Tak musisz. 

Kamerkę jaką masz? Polecam taką w klamkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ManiekPls napisał:

Panowie,mam inne radio android ,kupilem od kogoś, tylko zgubił karte sd a byl chyba wgrany jakis custom

Ma ktos moze sposob jak wgrac androida na radio, albo link do androida? i jak polaczyc sie, jak go wgrac?

 

inne radio niewiele mówi... jakiś model? zdjęcie? producent? cokolwiek? 

U mnie np. wrzucenie aktualizacji obywa  się poprzez nagranie pliku z romem na kartę SD włożenie jej do czytnika. Wciśnięcie szpilką przycisku restet dotykając jednoczenie ekranu  puszczenie obu rzeczy i dotknięcie ekranu zaraz po jego podświetleniu, ale obawiam się, że każdy producent będzie miał swój sposób na wgranie roomu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz to radio link

 

V-S-NAWIGACJA-AUDI-A4-2002-ANDROID-8-LIN
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2149 zł - V&S NAWIGACJA AUDI A4 2002 ANDROID 8 – LINE PL (7397662383). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Rozumie,a masz moze jakis link do roma, jak go nagrac ten android na sd? bo ten co od niego kupilem gdzies ta karte zgubil a chyba byl jakis custom tam,i wlacza sie wiadomo ale pisze no sd card

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jakiś czas temu zakupiłem radio na androidzie do Audi A4 B6. Od gościa od którego radio odkupiłem nie dostałem paru przewodów m.in USB. Nie mam też najważniejszej kostki do zasilania. Dostałem tylko Quadlock, a w moim aucie jest ISO.Być może jest ktoś, komu została wiązka ISO  i jest w stanie mi ją sprzedać, lub czy macie może jakieś namiary, żebym mógł coś z tym zrobi?  Proszę o pomoc, bo przeszukałem już cały internet, a nawet chińczyki nie chcą wysłać kabli osobno. Dzięki

Ps. W załączniku zdjęcie tego co dostałem i złącza mojego radia.

20200206_144606.jpg

20200206_144625.jpg

power.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, maniek61 napisał:

Cześć!

Jakiś czas temu zakupiłem radio na androidzie do Audi A4 B6. Od gościa od którego radio odkupiłem nie dostałem paru przewodów m.in USB. Nie mam też najważniejszej kostki do zasilania. Dostałem tylko Quadlock, a w moim aucie jest ISO.Być może jest ktoś, komu została wiązka ISO  i jest w stanie mi ją sprzedać, lub czy macie może jakieś namiary, żebym mógł coś z tym zrobi?  Proszę o pomoc, bo przeszukałem już cały internet, a nawet chińczyki nie chcą wysłać kabli osobno. Dzięki

Ps. W załączniku zdjęcie tego co dostałem i złącza mojego radia.

20200206_144606.jpg

20200206_144625.jpg

power.jpg

Zobaczę u siebie co mi zostało z kabli i dam Ci znać, u mnie jest kostka quadlock więc ISO powinna być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i ja potrzebuję teraz pomocy ... ręce mi opadają... 

Więc zacznijmy od początku... stacja ownice c500

Kilka dni temu zachciało mi się zaktualizować apki ze sklepu play :wallbash:i to był błąd ... 

Po aktualizacji wszytko niby hulało ale podczas uruchamiania wyskakiwało okno "optymalizowanie  aplikacji 1 z 1" i strasznie długo radio startowało - problemem okazała się aplikacja "google" - odinstalowałem radio wstawało szybko, potem bawiłem się u ustawieniach i skończyło się na tym, że musiałem wrzucić nowego ROMa (ekran mi zawisł) - zainstalowałem firmowego ownice ale nowszego  pobrany z XDA wiki dla mojej stacji- wszystko hula jestem zadowolony - zainstalowałem część z aplikacji (te najczęściej używam) no i się zaczęło... problem był z czymś bez czego już ciężko mi jeździć czyli z yanosikiem - polegał on na tym, że po komunikacie dźwiękowym radio nie wracało do standardowej głośności tak jakby się wyciszało o ponad połowę i wgl dźwięk słaby. No dobra bawiłem się, bawiłem, zainstalowałem "google zmiana tekstu na mowę" pobawiłem się kanałami w ustawieniach yanosika i już byłem zadowolony z siebie wszystko działo ... no jak się dziś okazało prawie wszystko... 

Problem jest następujący: gdy słucham muzyki z np. youtube/ youtube premium, spotify, CD, USB - wszystko działa - są komunikaty z yanosika delikatnie przycisza muzykę na czas komunikatu potem wraca do normalnej głośności - tak być powinno, otóż nie sprawdziłem jak to działa pod aplikacją radia ... no i tu jest problem. Gdy z głośników leci radio to brak komunikatów z yanosika - zero- ba nawet jak ustawiłem aby było słychać "dotknięcia" to też cisza. Oczywiście gdy gra radio działa np. nawigacja google i z niej komunikaty są. Gdy zamknę radio(całkowicie) są i komunikaty z yanosika dźwięk dotknięć itp. ... no dramat normalnie - wcześniej wszytko działało a teraz taka kaszanka. 

Jutro spróbuję przeinstalować aplikację radio - mam plik apk znaleziony na XDA. Ewentualnie jeszcze wrócę do starszego ROMa...

Czy może ktoś z Was miał jakiś taki problem? Jakieś pomysły na rozwiązania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Czy może ktoś z Was miał jakiś taki problem? Jakieś pomysły na rozwiązania? 

Jak wygląda poziom głośności komunikatów z poziomu ustawień fabrycznych? voice -> radio

Edyta: W ustawieniach dźwięku Yanosika z  też są stawienia tts. Próbowałeś zmienić na google tts?

Edytowane przez szaman89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, szaman89 napisał:

Jak wygląda poziom głośności komunikatów z poziomu ustawień fabrycznych? voice -> radio

Edyta: W ustawieniach dźwięku Yanosika z  też są stawienia tts. Próbowałeś zmienić na google tts?

Z poziomu ustawień jest ok. Gdy radio FM nie gra lub gdy słucham coś innego niż radio to dźwięk jest z komunikatów Yanosika. Tak TTS sprawdzałem instalowałem też inne syntezatory efekt ten sam. 

W ustawieniach Yanosika też sprawdzałem wszystko co związane z dźwiękiem jak również zmiany kanałów. 

Tak jak zaznaczyłem brak komunikatów tylko gdy słucham radia, gdy muzyka leci z innego źródła komunikaty są. 

Mam jeszcze jedną wizję ale dopiero jutro ja sprawdzę. 

Masz u siebie yanosika? Mógłbyś zrobić zdjęcie ustawień dźwięku? Jaki kanał itp? Z ciekawości bym porównał. I zdjęcie ustawień głośności w systemie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Masz u siebie yanosika? Mógłbyś zrobić zdjęcie ustawień dźwięku? Jaki kanał itp? Z ciekawości bym porównał. I zdjęcie ustawień głośności w systemie też :)

Mam Yanosika i jutro jak nie zapomnę to pyknę Ci fotki. Jakbym zapomniał to panczuj mnie na priv.

Czy Twoje radio to PX5? Jeśli tak to jest jeszcze firmware od Malayask i Hall9k na XDA do naszych jednostek i możnaby jeszcze tym tropem pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szaman89 napisał:

Mam Yanosika i jutro jak nie zapomnę to pyknę Ci fotki. Jakbym zapomniał to panczuj mnie na priv.

Czy Twoje radio to PX5? Jeśli tak to jest jeszcze firmware od Malayask i Hall9k na XDA do naszych jednostek i możnaby jeszcze tym tropem pójść.

Ok.

Moje radio to ownice c500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc chyba ogarnąłem przynajmniej działa ale jeszcze muszę pokopać. Obecnie przypisałem yanosika jako domyślną aplikację nawi w ustawieniach. I komunikaty są wszędzie nawet podczas słuchania radia. Z map Google też są komunikaty. Tylko przed tymi wszystkimi zabawami przycisk nawi na radiu otwierał mi mapy Google a nie yanosika i komunikaty z yanosika były. Teraz otwiera yanosika i są komunikaty zarówno z niego jak i z map Google. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Więc chyba ogarnąłem przynajmniej działa ale jeszcze muszę pokopać. Obecnie przypisałem yanosika jako domyślną aplikację nawi w ustawieniach. I komunikaty są wszędzie nawet podczas słuchania radia. Z map Google też są komunikaty. Tylko przed tymi wszystkimi zabawami przycisk nawi na radiu otwierał mi mapy Google a nie yanosika i komunikaty z yanosika były. Teraz otwiera yanosika i są komunikaty zarówno z niego jak i z map Google. 

A jak zmienisz teraz aplikacje navi na mapy google to Yanosik traci uprawnienia do komunikatow? 

Zdjecia juz niepotrzebne ale moze sie kiedys komus przyda. 

IMG_20200216_153546.jpg

IMG_20200216_153344.jpg

IMG_20200216_153428.jpg

IMG_20200216_153511.jpg

IMG_20200216_153350.jpg

IMG_20200216_153418.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, szaman89 napisał:

A jak zmienisz teraz aplikacje navi na mapy google to Yanosik traci uprawnienia do komunikatow? 

No własnie muszę to sprawdzić, może być tak, że uprawnienia zostaną - sprawdzę - bo przecież wcześniej tak działało :) 

Mimo wszystko dzięki za zaangażowanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponowie,

Problem z kablem już rozwiązałem, natomiast pojawił się inny. Przy użyciu map HERE, przy komunikatach ( niezależnie od języka), w głośnikach słychać mocne trzaski, a lektora przerywa. Dodam, że na mapach google wszystko ok. Jakieś pomysły?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maniek61 napisał:

Jakieś pomysły?

Zacznij od tego co zrobił ostatnio kolega lewiatan1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wystrojeniem dźwięku w equalizerze, nieznam się zbytnio na tym jak poustawiać te suwaki by dźwięk był jak najlepszy. W proponowanych fabrycznych nastawach jest jak dla mnie albo za duży bass albo zbyt mały.. Możecie wstawić foty jak wy to macie poustawiane? 

Druga sprawa to modem 3G/4G. Rozmyślałam nad jakimś paluchem wpinanym do radia aby automatycznie się łączyl z radiem po odpaleniu. Możecie coś polecić ze swojego doświadczenia? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rafiki5 napisał:

Mam problem z wystrojeniem dźwięku w equalizerze, nieznam się zbytnio na tym jak poustawiać te suwaki by dźwięk był jak najlepszy. W proponowanych fabrycznych nastawach jest jak dla mnie albo za duży bass albo zbyt mały.. Możecie wstawić foty jak wy to macie poustawiane? 

Druga sprawa to modem 3G/4G. Rozmyślałam nad jakimś paluchem wpinanym do radia aby automatycznie się łączyl z radiem po odpaleniu. Możecie coś polecić ze swojego doświadczenia? 

 

 

Zmieniaj presety i sprawdź który Ci pasuje i wprowadzaj zmiany w razie potrzeby.

Modemu 3G/4G ze swojego doświadczenia nie polecam bo przy przemieszczaniu i zmianach btsów w którymś momencie na bank się zblokuje i będzie wymagał wypięcia/wpięcia.

U mnie sprawdza się hotspot z telefonu zautomatyzowany Taskerem po podłączeniu radia z telefonem przez BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...