Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki


Kubcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym opisać sposób działania moich wycieraczek w [ A4 B8 TFSI kombi ], gdyż nie za bardzo mi się to podoba:

Manetka 1 raz w górę - działa czujnik deszczu ( fatalnie działa, mała czułość), a chciałbym korzystać z ustawienia czasowego wycieraczek.

Nad manetką jest suwak do czasowego ruchu wycieraczek no i właśnie sęk w tym, że nie wiem jak dokładnie go załączyć i używać - jak przesunę suwak czasowy to w tym momencie wycieraczki zadziałają, ale później wycieraczki "czekają" na sygnał z czujnika deszczu, a ja chciałbym go wyłączyć i normalnie używać czasowych wycieraczek - jak przesunę w jedną stronę to chciałbym aby wycieraczki działały w krótkich odstępach czasu i w drugą stronę to w większych odstępach czasu.

Dziękuję za odpowiedź

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już poznałem zasadę działania więc podzielę się z nią, może komuś się przyda - banalna sprawa, a jednak działa inaczej niż zakładałem.

Przy czujniku deszczu suwak do "czasowej zmiany" ruchu wycieraczek służy do ustawiania czułości działania czujnika deszczu, a więc przy ustawieniu suwaka w pozycji - PRAWO (najdłuższe kreseczki) otrzymujemy szybszą reakcję czujnika na krople deszczu.

Dzięki - Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...