Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja sterownika ABS, gdzie naprawić? Bydgoszcz i okolice


Chopper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z ABS, na początku losowo był błąd i go nie było. Aktualnie prawie cały czas świeci się kontrolka i tylko przy sporo niższych temperaturach, błąd nie występuje do czasu nagrzania komory silnika. Z tego co wyczytałem, jest to standardowy problem w moim roczniku ('98). Płyn, klocki hamulcowe, tarcze, wszystko ok. Gdy ostatni raz dało się połączyć z sterownikiem ABS (aktualnie: "Brak komunikacji z sterownikiem") komputerem sprawdziłem wszystkie czujniki przy kołach i wskazywały prawidłową prędkość, jednakową. Jedyne co do sprawdzenia mi zostało to ewentualne bezpieczniki i przekaźniki.

Moja prośba, możecie wesprzeć mnie radą które sprawdzić? I gdzie ich szukać?

Zakładam jednak, że jest to problem sterownika i przepalonych w nim drucików...

Oddawaliście już swoje sterowniki gdzieś do regeneracji? Możecie polecić jakiegoś specjalistę, zakład się tym zajmujący?

Najlepiej w Kujawsko-Pomorskim, mieszkam w Bydgoszczy, więc byłoby to dla mnie najszybsze i najbliższe rozwiązanie.

 

IMG_20181114_133900.jpg

IMG_20181114_133906.jpg

IMG_20181114_133926.jpg

IMG_20181114_133936.jpg

IMG_20181114_134203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ofertę :), jednak cała pompa mi niepotrzebna, walałaby się po garażu tylko...

Nie wiem ile kosztuje nowy sterownik, a z używanymi to loteria. Nie chciałbym za pół roku wrócić z problemem, jeśli następny mi padnie.

Koszt regeneracji to ok 200zł plus koszt wysyłki, także myślę że nie jest to droga sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...