Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wygłuszenia drgającej półki a4 b6 sedan


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wygłuszał ktoś z was tą półkę w sedanie? Strasznie się tłuczę jak to zrobić od spodu pozatykać te wszystkie dziury  czy ściągnąć półke i od góry zaślepić otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od spodu okleiłem matą bitumiczną celem samego wygłuszenia, natomiast pomiędzy półkę a metalową grodź od bagażnika włożyłem piankę wygłuszającą i jest względnie OK ;) oczywiście można to jeszcze poprawić lepszym umocowaniem półki tak aby na zaczepach przy szybie była sztywniutko i nic nie powinno brzęczeć.
Generalnie usztywnij czymś miękkim miejsce które brzęczy i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 00:08, Ralen napisał:

Ja od spodu okleiłem matą bitumiczną celem samego wygłuszenia, natomiast pomiędzy półkę a metalową grodź od bagażnika włożyłem piankę wygłuszającą i jest względnie OK ;) oczywiście można to jeszcze poprawić lepszym umocowaniem półki tak aby na zaczepach przy szybie była sztywniutko i nic nie powinno brzęczeć.
Generalnie usztywnij czymś miękkim miejsce które brzęczy i po sprawie.

Kolego od spodu zatkałeś te wszystkie dziury tak ?  wykleiłeś całość matą polecisz jakąś  konkretną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, fenri95 napisał:

Kolego od spodu zatkałeś te wszystkie dziury tak ?  wykleiłeś całość matą polecisz jakąś  konkretną ?

zakleiłem niemal wszystkie, poza dużym centralnym otworem przy świetle stop.

taką kupowałem:

https://allegro.pl/x-wave-1-6mm-mata-wygluszajaca-75x50cm-profesional-i6830730479.html?snapshot=MjAxOC0wNi0yM1QxODowODo0Mi4wNzFaO2J1eWVyO2NjMzE1ZGI3ZTUyNDI2ODk5YmNkNDM4YTQwZDE0ZWY3OGQyZTQ1M2I0NDViZGVhODZhMmQ1ZmY4ZGVhZjMxMzM%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 18:38, Ralen napisał:

Słuchaj pyknij mi foto jak to wygląda u ciebie i czy dało to zamierzony efekt ?Różnie piszą jedni nawet się spotkałem z tym że pisali żeby wyciąć większe dziury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...