Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Panowie szukam elektryka który podłączy instalacje haka do Audi A4 b8 w Warszawie

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Cześć Wszystkim. Mam na imię Albert jestem z okolic Brzeska. Stałem się niedawno posiadaczem A8D3.

Od wczoraj jestem posiadaczem B7 1.8 T Quattro

Liczę na forumową pomoc w razie potrzeby.

Pozdrawiam z Kielc :)

,,,

Mam nadzieję,że znajdę tutaj na forum wiele informacji  na temat mnie interesujących i sam służe swoją wiedzą  ,jeżeli zajdzie taka potrzeba

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum, pochodzę z Olsztyna.

Jeżdże Audi a4 b6 1.8t quattro cabrio z 2004 roku. Świeżo kupiony egzemplarz. Wymieniłem na początku całe zawieszenie przód z oryginału na wzmocnione meylehd + tył dwa wahacze. Nowe sprężyny kajaby x4, tarcze wentylowane 318mm. Zaciski maźniete na czerwono. Do tego wszystkie gumy z tyłu zmienione na nowe. Konserwacja podwozia, wymiana rozrządu na conti z pompa wody. Łańcuch wymieniany przez poprzednika, mam nadzieję że posłuży póki co. Zrobiłem chip, seria 164, po wyszło 190hp.

Ogólnie chciałbym mu wstawić jakieś bajery, i napewno zmienić jego dźwięk bo aktualnie chodzi jak słabe 1.6 (sama akustyka). Nie mam zamiaru robić wieśtuningu tylko konkrety. Może ktoś przy okazji pomoże od czego zacząć, jakieś linki strony, ludzie chętni pomoc znaleźć strumienice, lub całe układy i jakieś bajery którymi można uzbroić takie cabrio, a może przy okazji jeszcze zwiększyć moc.