Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jak osiągnąć 200 KM ? Jakie mody ?


Insanekielek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie zastanawiam się nad tym czy można osiągnąć 200km w 1.9tdi avf przy zmianie turbo na hybryde oraz wymianie i tercoolera na duży i oczywiście zestrojeniu tego. Czy oryginalne pompowtryski są w stanie tyle z siebie dać? Najważniejsze chciałbym aby auto tak zestrojone nie kopciło, czy to możliwe?  Obecnie mam program na 150km nie wiem ile nm jedzie ale trochę mu brakuje audi a4b6 1.9tdi quattro. Zastanawiam się też jakie są różnice w tym silniku, czytałem że ma mocniejsze sprzeglo i pompowtryski są wydaj iejsze czy to prawda? 

IMG-20180417-WA0006.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zaciekawiony jestem tematem. Również mam AVF i czekam na opinie :) co do wtrysków i sprzegła to chyba prawda skoro i ja o tym slyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Insanekielek napisał:

Witam serdecznie zastanawiam się nad tym czy można osiągnąć 200km w 1.9tdi avf

Pewnie że można, wystarczą dwie godzinki jazdy z prędkością 100 km/h i masz 200km :tongue4:

No ale Tobie pewnie chodziło o 200 km/h ,  żeby takie prędkości były osiągalne wystarczy zdrowy motor + dobry program , bez żadnych modyfikacji mechanicznych :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko podał jak na tacy w temacie kolega wyżej, a jeżeli chodzi o brak dymu to u mnie nawet bąka nie puści a jest 220km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...