Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegasanie światła w kabinie


Avaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zauważyłem dziwny problem w mojej Audi A4 b7, a mianowicie kiedy odpaleauto światło w podsufitce zaczyna migac tak jak by trafiło prąd i wracał do normy wygląda to tak jak by była impreza w aucie. Co o tym sądzicie grupowicze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Avaxus napisał:

Witam 

Zauważyłem dziwny problem w mojej Audi A4 b7, a mianowicie kiedy odpaleauto światło w podsufitce zaczyna migac tak jak by trafiło prąd i wracał do normy wygląda to tak jak by była impreza w aucie. Co o tym sądzicie grupowicze? 

Może zakupiłeś samochód od zwolennika imprez, alkoholu i twardych narkotyków?

1. Zmień żarówkę (miejscowa mała T4W).

2. Jak nie pomoże sprawdź napięcie.

3. Zostań kierowcą i zaskakuj imprezujących w samochodzie pasażerów takim bajeranckim dodatkiem - przecież i tak nie czytasz książek chyba na postoju? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Skąd wiesz ? nie bo to dziwne jest hehe. Jeszcze zastanawia mnie czemu ktoś wsadził akumulator 70 a nie 77 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie taki powinien być wg. rozpiski czyli 77 Ah.

Nie wiem czy u siebie w B7 też nie mam 70, sprawdzę wieczorem to edytuję tą odpowiedź.

Co do światła najpierw kup żarówkę i sprawdź, może włożona jakaś chińszczyzna jest, która wariuje, najtańsza opcja na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi światło w kabinie też lekko przygasało na jałowym . Okazało się że regulator napięcia kończył żywot  . Po wymianie jest ok :)  ale u Ciebie może zwyczajnie żarówka świruje. Ale ładowanie przed zimą warto sprawdzić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...