Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Jestem Wojtek

Na tą chwilę nie mam Audi co niedługo ma się zmienić.

Założyłem konto w celu uzyskania informacji na temat B6/B7

na wiosnę 2019 planuję zakup B7 1.8T 2xSline

pozdrawiam :)

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Cześć. jestem nowy na forum. Aktualnie posiadam AUDI A4 B8 wersja modelowa 2015. Silnik 2.9 190 PS quattro S-Tronic. Wersja: 2xS-Line.

Samochód posiadam od stycznia 2018 i jak narzie sprawuje się rewelacyjnie i użytkowanie to sama przyjemność.
Na forum znalazłem się ponieważ mam nadzieję na życzliwą pomoc innych użytkowników, jak również sam mogę się podzielić moimi doświadczeniami.

Witajcie :)

Jestem nowy na forum. Właśnie nabyłem A4 B7 z multitroniciem :o Autko rewelacyjne - mam nadzieję, że długo mi posłuży (szczególnie skrzynia :D)

Edytowane przez shady16

Witam serdecznie,

Pochodzę z Nowego Miasta Lubawskiego, jest to małe miasteczko położone w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Trafiłem tu do Was, ponieważ szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie odnośnie Audi A4 B8 odpowiedź znalazłem, bardzo szczegółowo opisaną.

Takie fora to SKARB gdzie można podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi użytkownikami, ale i także otrzymać konkretną odpowiedź.

Moje aktualne auto to właśnie Audi A4 B8 2.0 TDI z 2009 roku. Samochód jest super, prowadzi się jak samolot :) Jak na razie dzień po dniu poznaję go coraz to bardziej :)

Pozdrawiam i do usłyszenia :)

,,,

Witam jestem Kamil pochodzę z Chełma woj. Lubelskie posiadacz Seata Ibizy 6l Fr 1.8t (bjx) lekko modzona :)

Dzień dobry :)

Witam Pany i Panewki :)

Włocławek/Ełk, pozdrawiam

Edytowane przez essenbessen

,,,

Witam wszystkich użytkowników tego Forum serdecznie, mam na imię Rafał i mieszkam nieopodal Radomia. To moje drugie Audi, pierwszym było Audi 80 z 1994 roku też benzynowe 2.0 w kolorze zielona butelka. Moją obecność na Forum tłumaczy m.inn. obawa o awaryjność sinika 1.8TFSI montowanego w Audi. Mam nadzieję, że Forum  a właściwie jego współpiścy podpowiedzą w razie jakichkolwiek awarii jak sobie z nimi radzić. Jestem inżynierem z zakresu wiedzy o wentylacji więc gdyby ktoś miał temat z tej dziedziny to chętnie pomogę.