Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b6 nie działa centralny zamek .


Fish1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . 

Mam następujący problem z centralnym zamkiem . wieczorem zamknąłem auto z pilota i po dwóch godz patrze auto wali światłami awaryjnymi ale tak szybko . od tamtej pory pilot nie działa . kodowanie kluczyka kombinacją nic nie daje . 

chciałem sprawdzić błedy vcdsem ale nie mogę połączyć się z centralnym zamkiem . patrzyłem w module komfortu czy auto widzi pilota i jest ok.  w module komfortu mam takie błedy : 

 3 Faults Found:

01134 -  Alarm Horn (H12)
        49-00 -  No Communications
00955 - Shareware Version. To Decode all DTCs
        35-00 - Please Register/Activate
01560 - Shareware Version. To Decode all DTCs
        61-00 - Please Register/Activate
 
Czy ktoś miał podobny przypadek ? Dodam że jak zamykam samochód z kluczyka to tak jak by centralka działa wszystko się zamyka lecz jak rano chcę go otworzyć z kluczyka to otwierają się tylko dzwi kierowcy dopiero jak przekręcę zapłon cała centralka się ożywia . 
 
Jeśli był na forum podobny temat to z góry przepraszam . 
 
HELP . 
  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał by podobny problem to udało mi się naprawić . Otóż centralka tak jak by się sama zablokowała .Vag widział kluczyk a mimo tego nie otwierał / zamykał . Nadpisywanie klucza vagiem też nic nie dało .Wystarczyło odpiąć aku na 15 min i zrobić kodowanie tradycyjną metodą poprzez włączenie zapłonu + przyciski ? . Temat do zamknięcia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...