Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykres 1.9 Q avf


wojoo37

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, rzucilibyscie okiem na ten wykres? No więc tak autko to b6 1.9 avf Q 130. Zrobiłem dolot z nierdzewki 54 fmic 230 założyłem turbo gtb 2056 sprzęgło brd pompki AL kat wywalony no i oczywiście dp jest  no i dałem na zrobienie programu i takie coś wyplulo:( Co o tym sądzicie? W tym polu czerwonym zaznaczyłem taki lekki spadek, mówili mi że to może być przez czujnik położenia wału, idzie to jakoś inaczej sprawdzić? I jak to jest ze tu jest moc sprawdzana na kołach czyli wyplulo 180 koni czyli na silniku jest 220 : /? 

IMG_20181118_151832.jpg

IMG_20181117_175938.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być zmiana biegu poza tym jak na takie turbo bardzo szybki spadek momentu jedź do kogoś sprawdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jechac do Rybnika Grzegorz Dawiec ogarnie bez problemu. U mnie tylko turbo inne gtb 2060 vklr a wykres taki. J42664122_308659043049820_4599262632250179584_n.jpgJesli chesz podam Ci kontakt.

Edytowane przez zadzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2018 o 10:47, zadzik napisał:

Proponuje jechac do Rybnika Grzegorz Dawiec ogarnie bez problemu. U mnie tylko turbo inne gtb 2060 vklr a wykres taki. J42664122_308659043049820_4599262632250179584_n.jpgJesli chesz podam Ci kontakt.

ALki są w stanie dać tyle paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na AL podkreconych od Mariusza zrobiłem podobny wynik. Pytanie do autora tematu, auto było strojone na ori map sensorze czy wkładałeś 4 barowy? Na AL i GTB2056 trzeba dmuchnac te 2.2 bar. 

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przepraszam że tak dużo zajęła mi odpowiedź:/ auto bo strojone na oryginalnym map sensor 2 bary, dawałem im 4 barowy ale mówili że nie potrzeba montować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wojoo37 napisał:

Kurcze przepraszam że tak dużo zajęła mi odpowiedź:/ auto bo strojone na oryginalnym map sensor 2 bary, dawałem im 4 barowy ale mówili że nie potrzeba montować 

Amatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobna konfiguracje tyle ze w ajm-ie, niestety na tych wtryskach watpie zeby dal rade wiecej wyciagnac, zmieniaj na hf-y 50 i powinno powyzej 250 pyknac, oczywiscie mapsensor 4b :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 21:03, szafa napisał:

Mialem podobna konfiguracje tyle ze w ajm-ie, niestety na tych wtryskach watpie zeby dal rade wiecej wyciagnac, zmieniaj na hf-y 50 i powinno powyzej 250 pyknac, oczywiscie mapsensor 4b :)

Po co  ładować hf 50 jak można na podkręconych al wyciągnąć 280 km. Na pewno końcówki boscha  będą trwalsze. Miałem firady 80 i nie polecam tych końcówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 10:10, wojoo37 napisał:

No amatorka:) 

Ta turbina daje chyba do 2,2 bara wiec powinien byc mapsensor 4 bary. Jeden taki magik zrobil mi 280 km na takim sensorze (2 barowym) i twierdzil ze jest ok, tylko za mna byla widoczna sciana dymu. Także polecam sprawdzonych tunerów do grubszych modyfikacji.

Edytowane przez zadzik
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...