Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!


luqash

Rekomendowane odpowiedzi

"Witam, miałem ostatnio przyjemność zostawić swoje a4 1.9 tdi AWX u p. Pawła bo mi lekko zachorowało turbo- za dużo barów ładowało. Pan Paweł pięknie wyczyścił turbawkę- oczywiście za rozsądne pieniążki. Auto śmiga teraz jak ta lala, oprócz tego otrzymałem małe bonusy dla klubowicza. 100% POLECAM tego magika od dziś będę zawracał głowę tylko jemu jak coś będzie nie tak z moim autkiem. Ps. bardzo serdeczny człowiek, miły, uczciwy oraz życzliwy. Obecnie pracuje na ul. Poprzecznej 11a Olsztyn. Pozdrawiam"

Tel do tego ściemniacza- 609-199-409

Chciałbym sprostować to co wcześniej tu napisałem-przepraszam, że dopiero teraz ale nie mogłem szybciej. Zbyt pochopnie napisałem olbrzymi pozytyw na temat p. Pawła. Oczywiście pierwsze wrażenie zrobił na mnie jak najlepsze. Tak też wydawało mi się z naprawą mojego turbo. Po paru dniach pojechałem do niego na poprawkę bo miałem ubytki mocy-coś tam poprawił, ale to jeszcze nie było to. Umówiłem się telefonicznie na kolejną poprawkę i tu zaczęły się schody. Pomału zaczął mnie zbywać złą pogodą, za chwilę że z żoną na zakupy jedzie i takie tam głupie wykręty. Ostatecznie powiedział, że się odezwie i od tego czasu automatycznie ustawił w swoim tel że odrzuca moje połączenia od razu. Jak dzwonię z zastrzeżonego jest normalny sygnał lecz nie odbiera. Ogólny ściemniacz olał mnie na całej linii NIE POLECAM tego gościa wydałem 400zł i zostałem z ręką w nocniku. ( moje zdanie potwierdza midqard ). Jego współpracownicy wiecznie twierdzą, że gdzieś pojechał-ukrywają go. Byłem parę dni temu w warsztacie u PIOTRA w Olsztynie i tam stwierdzili że mam turbo do wyczyszczenia i rozregulowaną gruchę od turba. Zostawiłem im auto na 3 godz-teraz nie ten samochód. I właśnie ten warsztat mogę polecić z ręka na sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy Paweł tel 609 199 409

Teraz Paweł pracuje w Warsztacie na ul.Towarowej 14 na przeciwko WORDu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy Paweł tel 609 199 409

Teraz Paweł pracuje w Warsztacie na ul.Towarowej 14 na przeciwko WORDu :wink:

Siema ....już nie ;) Edytowane przez PAWEL69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Paweł nadal tam pracuje? było ostatnio troche negatywnych komentarzy .. czy ktoś ostatnio u niego coś robił? jak opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ma warsztat na tracku przed gazeto olsztyńsko w dół i do końca najlepiej dzwonić na wyżej podany numer. polecam jego usługi człowiek podchodzi do auta z pasjo i ma ogromno wiedze o autach uleczył moje ASN a mało kto w Polsce ma pojęcie o tych motorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić co napisał kolega wyżej. Nadal ma warsztat na tracku i niestety (albo stety), jako jedyny zna się na AUDI w olsztynie (miasto, tramwaje, prawie metropolia i tylko 1 człowiek :o). Potwierdza to, co nawet laik może zobaczyć po jego diagnozie.

Jeden rzut oka i diagnoza (w dodatku trafna), sprawia że gości naprawdę zna się na tym. W dodatku sprawia wrażenie porządnego, miłego i "równego" gościa (który nie chce wydymać na pieniądze).

Byłem już u niego w sprawie turbiny. Okazało się że silnik to nie 1Z tylko AHH i był po wymianie wtrysków i czipie, a mocy miał jak maluch. Fachowe oko i już wiadomo o co chodzi, turbina do czyszczenia, wykryte nieszczelności, padnięta przepływka i coś tam jeszcze.

Jako ciekawostkę dodam, że 4!!!! mechaników męczyło się z założeniem zwijaka kierownicy (po ich operacji mam 3 z urwaną taśmą), a on zrobił to w gratisie :D Ogarnął wszystko, za dużo nie zabrał.

Teraz czeka mnie większa naprawa, chce doprowadzić audi do stanu świetności, tak więc zostawiam u niego auto na kilka dni, mam nadzieję że zdania nie zmienię, bo jak na razie z całym sercem (i portfelem) mogę go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem w gratisie kołki do osłony pod silnikiem :decayed: wcześniej była mocowana na plastikowe klamerki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, po większej naprawie i bezproblemowych kilku tysięcy kilometrów, mogę z całym sercem polecić. Teraz jak coś dzieje się z audi to tylko do niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Track,bezpośrednio przed gazeta olsztyńska w lewo, i do końca w sumie,za sortownia jakichś papierów i plastyków

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje Pan Paweł lub posiada do Niego numer telefonu ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2019 o 11:47, Jaraw napisał:

Odświeżę temat aktualne dane i telefon do Pana Pawła

Nie bardzo wiadomo o co chodzi ? Chcesz nam podać, czy poszukujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kontakt 

16 minut temu, adamm_85 napisał:

Nie bardzo wiadomo o co chodzi ? Chcesz nam podać, czy poszukujesz?

Poszukuję kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...