Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Cześć. Mam na imię Paweł. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b7 1.8t [BFB] S-line z 2007 roku. Jestem z Podkarpacia okolice Leżajska i Stalowej Woli ale obecnie mieszkam i pracuję w Krakowie. Założyłem tutaj konto bo chciałbym należeć do Waszej społeczności a także rozwiać moje wszelkie wątpliwości na temat tego silnika oraz moich planów co do gazowania i chip tuningu tej jednostki napędowej. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się układać pomyślnie. Chciałbym zasięgać waszej wiedzy o tym aucie dzięki czemu będę mógł rozwiązywać problemy związane z eksploatacją auta  a także dzielić się moim doświadczeniem związanym z mechaniką i eksploatacją moich poprzednich aut. Pozdrawiam serdecznie.

,,,

Zakupiłem Audi 4A B8 2.0 TDI . Dziękuję za informacje z forum, mam nadzieje że dołożę parę niusów .

• Pomoc techniczna 1

dziękuję serdecznie, mam nadzieję, że nie tylko skorzystam z bytności tutaj, ale będę mógł też komuś pomóc :-), Pozdrawiam serdecznie

Witam Wszystkich miłośników !

Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem A4b6 AVF s-line Kombi 1.9 Tdi130km ;)

I troche o mnie, mam na imię Emil 21 lat.mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim w Ełku. W tej chwili spedzam zycie w Niemczech. Właśnie tu kupiłem auto (Niemiec płakał jak sprzedawał ?)

Milego wam wszystkim i mam nadzieję że dzięki temu forum dowiem sie wiele o mojej miłej ;)

received_2387662864794146.jpeg

,,,

Witam wszystkich, Mam na imie Krystian 20 lat jestemz województwa śląskiego dokładniej z Wodzisławia Śląskiego od ok. 3 miesiecy jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.8T AVJ (pierwszy samochód) mam nadzieje że naucze się czegoś w temacie motoryzacji na forum. Pozdrawiam

42534165_550595032043429_7847895037890265088_n.jpg

42727219_491966971214331_831643416696717312_n.jpg

,,,

Witam się ponownie ale teraz już w Audi A4  :)     Wcześniej był Golf 3 TDI .

A4 kupiłem rok temu w listopadzie.   Od dziś będę w miarę regularnie odwiedzał oraz udzielał się na tym forum.

Witam całą załogę  :)