Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Quattro czy nie ? Pomocy


GoldRus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam b7 z 2007 roku 2x Sline kupiłem ja na Aukcji w jednym z popularnych portali aukcyjnych przed zakupem sprawdziłem czy to co mówi sprzedający jest wiarygodne przy pomocy raportu AUTO DNA sprzedający twierdzi ze ciągnie na przód jednak po czasie w raporcie rzuciło mi się w oczy iż posiadała emblematy quattro które prawdopodobnie zostały zdemontowane wiem ze powinna mieć je rówez nad schowkiem ale przez fakt iż jest po wypadku i robiona była w Polsce dlatego tez mogą dostać nie taka deskę bo wystrzeliły poduszki nie mam kiedy wpaść na podnośnik 

posiada wszystko oprócz grzanych d*p

silnik 2.0 bena 200km 

Sprowadzona ze Szwajcarii 

 

BF3A746A-CAC9-4BC6-9B46-DC8128E5855D.jpeg

FDD0BC95-2FCA-4201-937B-DE13F87D0B52.png

219139B8-D0D7-4DD0-A65C-16DF5BC24B94.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.vindecoder.pl/WAUZZZ8E85A500326

Wpisz VIN auta w dekoder i zobaczysz co pokaże :) 

Jak ruszasz dynamicznie to czujesz jak tyłek auta lekko "zamiata"? 

Albo poprostu zobacz na tylne koła czy masz tam wał napędowy i dyferencjał, nie da sie pomylić jeśli są.

 

Może być tak, ze z vinu bedzie quattro, a została naprawiona na zwykłej skrzyni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Type sign at rear and "Quattro" nameplates respectively" 

Oznacza że emblemat Quattro też znajdowałby się na tylnej klapie jeśli auto będzie wyposażone w taki napęd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tracer39 napisał:

"Type sign at rear and "Quattro" nameplates respectively" 

Oznacza że emblemat Quattro też znajdowałby się na tylnej klapie jeśli auto będzie wyposażone w taki napęd.

 

W wykazie fabrycznych części uszkodzonych również widnieje front quattro logo wątpię żeby pisali rzeczy które mógł dodać właściciel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest s-line a jest, to na grillu nie ma quattro, a z tyłu na klapie może być opcja bez oznaczeń modelu i bez oznaczeń silnika/napędu (każda z nich płatna extra w salonie!), wtedy quattro będzie tylko na schowku i w papierach. Tak mi się wydaje...

Jakbyś zdjęcie tylnego koła miał to by szło poznać. Wydaje mi się też, że 2.0T jest tylko w quattro, ale ręki nie dam sobie uciąć.

Edytowane przez Pablo_s-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...