Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyki zdechły


dario1282

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak co dzień otworzyłem samochód z pilota i pojechałem z punktu A do punktu B. Gdy wysiadłem z pojazdu chciałem je  zamknąć z pilota lecz zero reakcji. Drugi zapasowy pilot od 3 lat nie był uzywany lecz też nie zadziałał. Mam pytanie czy jest to mozliwe żeby tak z siebie przestały działać piloty? . Elektronik powiedział ,ze nie moze przypisać kluczyków ponieważ nie są wykrywane. I ostatnie pytanie jaki kluczyk kupić czy moze być obojętnie jaki od mojego modelu czy musi mieć konkretne jakieś parametry? Dodam ,ze kluczykiem poprzez włozenie do zamka otwierz i zamyka central oraz odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbierzesz  kluczyk to masz numer . ?

Najpierw wymień baterie w kluczykach po czym zakoduj kluczyki .

(Wkładasz w stacyjkę ,włączasz zapłon i  na drzwiach naciskasz  przyciski centralnego zamykania. Zamknij - otwórz ,zamknij- otwórz )  I masz zakodowane .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie są nowe ,kodowanie nic nie pomogło. Nie da się ich przypisać . Fachowiec stwierdził ,ze trzeba kupić drugie sprawne kluczyki. Dziwne ,że dwa nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ten którego nie używałeś już wcześniej nie działał lub wystarczy go przyuczyć w stacyjce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te zamki padają. Mi też ostatnio się zepsuło centralne sterowanie. W vagu pilot jest widoczny i niby zakodowany a nie reaguje przy otwieraniu. Kolego jak uda Ci się rozwiązać problem to podziel się co było nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...