Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t BFB logi do oceny


seed34

Rekomendowane odpowiedzi

Weź zrob komplet logów znowu, ta przepływka to sprawna w koncu czy stara? Kombinujesz coś widzę, jak chcesz sprawdzić rozrząd i pracę fazatora zrób loga 090+093 ale podczas normalnej jazdy bez wciskania pedału w podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka nowa, dokładnie te logi były robione przez kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, wiem męczę przed świętami ale co to za święta jak a4 nie ma swojej mocy ? Prośba o pomoc w logach

http://vaglogi.pl/log-090_093_Xak1vHB.html

Byłem w międzyczasie u specjalistów od chiptuningu, trzymali auto tydzień sprawdzili wszystko i się poddają. Podejrzewają o ile dobrze zapamiętałem awarię komputera albo zaworu faz rozrządu. Powiedzieli że mogę kupić nowego kompa i zobaczyć czy to to, stwierdzili że zawór przestawia fazy ale nie daje napięcia czy coś podobnego (sorki ale jestem laikiem). Zrobiłem nowe logi dynamiczne, dolot sprawdzony szczelny, przepływka nowa bosch, świece nowe, filtr paliwa nowy. Dodam jeszcze że, w ogóle mi się nie załącza pompa SAI od poćzątku zakupu a Panowie robili test elementów wykonawczych i działa, na krótko mi też działała pod aku, co podejrzewają też może być winą źle działającego sterownika silnika. Już chwytam się wszystkiego.

http://vaglogi.pl/log-002_033_MIs6jpP.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_J709942.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_OiZH2t9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi wyglądają w miarę ok. 

Było zrobić log 90+93 w szerszym zakresie obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś powtórzę, rozumiem że na 3 biegu tylko w szerszym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być na różnych biegach, podczas jazdy po bułki do sklepu ?Ważne żeby nie z pedalem w podłodze, bo wtedy nastawnik nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w tych logach co wstawiłeś fazator działa poprawnie, reszta logów też jest ok, moze jedz na inna hamownie, albo sprawdz inaczej, nagraj filmik jak się to zbiera czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, coś nagram. Putanko o te logi z grupy 090-093, innych logach mam czasami OFF, w tych co przesłałem tylko ON. O co z tym kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawnik nie działa cały czas tylko w zależności od obciążenia silnika. W tym zakresie co zrobiłeś logi akurat nastawnik działa. Masz jakieś błędy od napinacza czy po prostu ten Twój specjalista Cię w ciula robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej specjalista ? błędów nie miałem żadnych do wczoraj jak robiłem logi. Pojawiło się kilka błędów które skasowalem.

IMG_20181220_195135.jpg

IMG_20181220_195149.jpg

IMG_20181220_195202.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jakiś filmik, nie mówię że to nie jedzie bo jedzie na 130KM jak pokazuje hamownia nie ma 163KM. Jeździłem 2 innymi w tym jeden automat i zbierają się dużo lepiej. Powiem tak u mnie jest tak jakby od 2 do 3 tys obrotów jest w miarę ok a potem jest płasko nie ma mocy. Na tych co jeździłem wciskanie pedału z każdym wzrostem obrotów daje odczucie przyspieszenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logach jest wszystko ok, nie wiem czego oczekujesz od 160 km, na filmie wydaje się że jedzie normalnie jak na serię, nie wiem może zmierz czas do 100kmh, tylko może zmieniaj biegi pod odcinka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje osobiste odczucia po przejażdżce innymi a4 z tym samym silnikiem i wykresu z hamowni Jak wszystko jest ok to muszę po prostu zaaplikować mojej a4 zastrzyk z nowej mapy na 180KM, możecie polecić jakiegoś dobrego doktora w mazowieckim ?? Jeszcze pytanie o tą pompę sai która się nie załącza w ogóle a na krótko odkurzacz dziala idealnie. Jak sprawdzić na co choruje, czy od razu odpuścić i wywalić cały system razem z katem?

Tak poza tym to dzięki i Wesołych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyrzuca Ci błędy od SAI? Jak masz zamiar wywalać kata to pozbycie się tego badziewia i wyłączenie drugiej sondy to pozycja obowiązkowa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zaświecił się check i wyrzuciło P0411, po skasowaniu nie wraca. Niemniej pompa nigdy nie załącza. Zerkne jeszcze do ECU na bezpiecznik. No z tym katem nie wiadomo co będą niedługo sprawdzać na stacjach diagnostycznych, jeszcze się wstrzymam. Nieukrywam że chcenie wyrzuciłbym jedno i drugie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...