Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 20 cali


damekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję na lato wrzucić 20 cali 9j et29 do mojego A4. Ma może już ktoś u siebie podobna konfigurację? 

Przymierzałem już sobie na sucho 20stki kumpla z ET33, bo moje poszły do renowacji i powinno raczej bez problemu pasować. Straszna koza się zrobiła więc i pewnie zaraz obniżenie wleci.

Jeśli ma ktoś podobny setup to poprosiłbym o fotki i wskazówki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez damekA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, JawoR36 napisał:

20171022_163523 (Kopiowanie).jpg

Sztos! ? Ja przeczekam zimę i na lato też muszą wlecieć 20" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda elegancko!

 Troche się boję, że nie zmieszcze się z tym ET29, bo u Cb przy et37 wchodzi chyba na styk, ale zobaczymy. U Ciebie rozumiem, że bez dystansów?  Felunek mam z S5 więc teoretycznie powinno wejśc. 

Opony mam 265/30 ale będę zmieniał na 245.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, damekA4 napisał:

Wygląda elegancko!

 Troche się boję, że nie zmieszcze się z tym ET29, bo u Cb przy et37 wchodzi chyba na styk, ale zobaczymy. U Ciebie rozumiem, że bez dystansów?  Felunek mam z S5 więc teoretycznie powinno wejśc. 

Opony mam 265/30 ale będę zmieniał na 245.

mam u siebie 20x9 et26, wchodzi z dużą glebą i oponą 235/30/20. O 245 zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz jest 245/30, 20x9 et35 i do tego  spory naciąg na 1bv z dystansem z tyłu wszystko się miesci ale  zastanawiam sie nad wyższą opona czy by weszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, adzio napisał:

U mnie teraz jest 245/30, 20x9 et35 i do tego  spory naciąg na 1bv z dystansem z tyłu wszystko się miesci ale  zastanawiam sie nad wyższą opona czy by weszła

245/30 na 9 calach masz spory naciąg? U mnie przy 235/30 na 9 calach naciąg jest delikatny ale dzięki temu, że jest można jeździć bez przycierania. Wyższa opona mocno popsuje wygląd auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, corradoowner napisał:

245/30 na 9 calach masz spory naciąg? U mnie przy 235/30 na 9 calach naciąg jest delikatny ale dzięki temu, że jest można jeździć bez przycierania. Wyższa opona mocno popsuje wygląd auta.

może trochę przesadziłem, że spory ale tak jak piszesz delikatny, cały rant felgi jest odsłonięty  i żona będzie trochę jeździć  więc myślałem nad wyższą/szerszą oponą ale dochodzi jeszcze kwestia AC, homologacji i zastanawiam się też nad zmiana na 18-19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie 245/40 przy 20 calach. Felga 9. Nie wiem czy nadkole jest takie samo w sedanie/ kombi jak u mnie. Generalnie to z przodu spokojnie wejdzie 255/40, gorzej jest z tyłem, bo jak podniesiesz auto to jest mało miejsca przy tej oponie co ja mam teraz (jakiś 1 cm luzu jest, żeby założyć koło), ale jak siądzie na amorkach to miejsca sporo. Oczywiście nic nie obciera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem przymiarkę i szczerze powiem, że może być ciężko. Tył w miare spoko, ale z przodu wystaje prawie centymetr poza obrys auta. 

Kupiłem już gwint H&R, zamontuje i zobacze czy dam rade to upchać jakoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damekA4 napisał:

Robiłem przymiarkę i szczerze powiem, że może być ciężko. Tył w miare spoko, ale z przodu wystaje prawie centymetr poza obrys auta. 

Kupiłem już gwint H&R, zamontuje i zobacze czy dam rade to upchać jakoś. 

Jak pójdzie na dół to się zmieszczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...