Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio android audi a4 b6 nie działa tył i subwoofer


grzesiekxx7676

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z nagłośnieniem w swojej audiczce, szukałem podobne tematy ale nie udało się znaleźc do siebie rozwiązania. Otóż po radiu rnse zakupiłem radio 2 din na androidzie chińczyka, grają tylko przednie głośniki, tył szumi, ma zakłócenia (pierdzi) no różnie można to zinterpretować, subwoofer nie gra. Czy to problem z radiem? Moduł w takim przypadku coś by pomógł? czy doszukiwać sie złego podpięcia kostki ISO ? miał ktoś może taki problem z radyjkiem na androidzie z chin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grzesiekxx7676 napisał:

Witam, mam mały problem z nagłośnieniem w swojej audiczce, szukałem podobne tematy ale nie udało się znaleźc do siebie rozwiązania. Otóż po radiu rnse zakupiłem radio 2 din na androidzie chińczyka, grają tylko przednie głośniki, tył szumi, ma zakłócenia (pierdzi) no różnie można to zinterpretować, subwoofer nie gra. Czy to problem z radiem? Moduł w takim przypadku coś by pomógł? czy doszukiwać sie złego podpięcia kostki ISO ? miał ktoś może taki problem z radyjkiem na androidzie z chin?

też tak miałem , po podłączeniu modułu (adaptera) problem zniknął . Tył gra może ciut ciszej ale dla mnie nie ma zbytnio różnicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu, również ostatnio zmieniałam fabryczne radio na chińskie android, i napotkałam podczas montazu na problem, a mianowicie slabiej graja mi tylne glosniki i subwoofer. Dodatkowo zamontowałam subwoofer aktywny pod siedzenie Pioneera. Macie pomysły co moze byc powodem zaistniałej sytuacji??? Na oryginalnym radiu tył gra super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 12:00, Misieqq7 napisał:

też tak miałem , po podłączeniu modułu (adaptera) problem zniknął . Tył gra może ciut ciszej ale dla mnie nie ma zbytnio różnicy:)

jaki adapter potrzebny? Mógłbyś podlinkować? i czy do anteny też od razu zamówić sobie adapter, ten fakra czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bjoern napisał:

jaki adapter potrzebny? Mógłbyś podlinkować? i czy do anteny też od razu zamówić sobie adapter, ten fakra czy coś?

https://allegro.pl/tylne-glosniki-subwoofer-modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i5652232378.html

ja mam taki ale on po podłączeniu przez wtyczki nie działał i podłączałem go przez cinche z radia. w linku jest opisane co i jak. dlatego można inny jest trochę tego na allegro.

przejściówkę do radia jest potrzebna

 https://allegro.pl/adapter-antenowy-fakra-radio-iso-vw-audi-skoda-i6454855530.html

chyba taka jak dobrze pamietam. jedno masz fakra z przejsciem na iso bo drugą wtyczkę masz już  fakra więc tylko łączysz je ze sobą jeżeli mówimy o tym zestawie radia andriod co ja dałem w linku. nie wiem jak w innych zestawach jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...