Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć! Zmieniłem auto to zmieniam i forum :) Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A czwórki! Pozdrawiam!

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam, mam na imię Kamil i od miesiąca jestem posiadaczem wymarzonej Audi A4 B7 1.8T Quattro. Jestem studentem a na swój wymarzony pojazd zbierałem dwa lata, podczas poszukiwań i zakupu korzystałem już z pomocy forum. Obecnie cieszę się jazdą i odkładam pieniądze na spersonalizowanie mojej B7. ?

,,,

Witam Łukasz z tej strony od soboty myśle szczęśliwy posiadacz audi a4 b6(od zawsze ta buda mi się podobała najbardziej ) przesiadka ze skody octavi vrs w dieslu z rocznika 2012 na 2003 -zabujalem się w dźwięku v6  była szybka decyzja :) mam nadzieje ze będziecie pomagać na początku zanim nie złapie budowy z góry dzięki wielkie

Czolem!

Niedawno sie zarejstrowalem, od jakiegos czasu szukam informacji czy jest mozliwosc wymiany klimatyzacji 1 strefowej na 3 strefowa w a4 b9.

Pozdrawiam serdecznie,

Michal

Witam wszystkich,

Od blisko miesiąca jestem posiadaczem A4 B6 Cabrio z 2.4 pod maską. Na razie oswajam się z autem i poznaję bliżej. Wybór świadomy, poprzedzony półrocznym gdybaniem i rozkminianiem wszelkich "za" oraz "trochę mniej za" ;-). Pierwotnie miał być 3.0 ASN + Tiptronic + Quattro w ciemnym kolorze (czerń lub granat) i jasne wnętrze. Potem przyszła faza na S4 w dowolnym zestawie kolorystycznym. Ostatecznie jednak zwyciężył przypadek. Pojawiło się auto w totalnie odmiennej kolorystyce. Niespodziewanie po pierwszej jeździe testowej u sprzedawcy zawładnęło mną całkowicie i zmieniło koncepcję. Przynajmniej na razie. Jak przez najbliższy rok zauroczenie zmieni się w miłość to może powrócę do opcji S4. Na tą chwilę 170KM jest jednak całkiem ok. Dam mu szansę ?

Pozdrowienia z Bydgoszczy,

Łukasz

PBIHE7054.JPG

,,,

Nazywam sie Krzysiek , pochodze z okolic Krasnegostawu woj.lubelskie. Jestem posiadaczem audi a6 c5 . Co prawda jest to klub audi a4 , ale a6 jest prawie takim samym samochodem tylko troche wiekszym. Auto jest z 2000 roku mam go juz 6lat . To tak pokrotce.

,,,

Witam wszystkich serdecznie. Forum obserwuje już od pewnego czasu - i jedyne co mi się nasuwa na myśl to "WIELKIE GRATULACJE I SZACUNEK" za wiedzę tutaj zgromadzoną - gratuluję jeszcze raz i jestem pewien podziwu dla chęci, zapału i wnikliwości oraz ogólnego poziomu forum!!

Jak wspomniałem forum podglądam od dłuższego czasu (miałem A3 8P, a niektóre klocki wyposażenia jak np RNSe w A4 B7 i A3 8P są bliźniacze) , jednak decyzja o rejestracji zapadła dopiero po zakupie A4.

Model B9 9W, 3.0 V6 TDI (CSWB - tak btw to nie ma tego silnika w rozwijanej liście z możliwymi silnikami do wyboru i nie ma modelu B9) Quattro Sline itd itp - ale o tym jak przyjdzie czas (o ile przyjdzie) na własny temat.