Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maglownica


essu335

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, czeka mnie wymiana maglownicy. Czy lepiej regenerować koszt to jakieś (-/+ 1000 zł ) czy lepiej kupić nową lub używaną z b7? Zastanawiam się bo np używana może zaraz znowu się " skończyć " :) Jak Wy to robiliście?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przem8 napisał:

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

Np. Cos takiego? https://allegro.pl/przekladnia-maglownica-seat-leon-toledo-exeo-ibiza-i7673391247.html

 

A tutaj jest droższa https://allegro.pl/listing?string=Maglownica PRZEKŁADNIA SEAT EXEO&order=m&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123

Edytowane przez essu335
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobry zakład który Ci zregeneruje przekładnie to regeneruj. Jeśli nie to uzywka jak wyżej piszą z exeo będzie najświeższa tylko najlepiej kupić od firmy która zajmuje się tylko przekladniami. Mam już trzeci servotronic w tym 1 regenerowany spiepszony dopiero w jednej firmie kupiłem i spokój od tamtej pory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, luki19862121 napisał:

https://allegro.pl/uzytkownik/KataloGROUP?string=audi a4 b6&order=qd&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123

 

Ktorą z tych dwóch lepiej wybrać? U mnie jest prof. firma która regeneruje to lepiej kupić tą za 500 zł czy regenerować swoją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup używkę nie ma sprawdzonej firmy we wrocku  ja przez te ich regeneracje trzy maglownice w byłej b5 wymieniłem .Kupiłem używkę i spokój sprzedałem auto i do dziś kolega śmiga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu fakt nie ma. W Prusicach jest firma która zakładała mi servotronic z exeo do dziś spokój. Link wrzucałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, goldi napisał:

a jakie koszta tak z ciekawości 

Nie pamiętam dokładnie ale chyba 1200 płaciłem z wymianą 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprawdzoną firmę w Wałbrzychu :) Auto-rege. PPHU. Ciszka J. Regeneracja przekładni kierowniczych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2018 o 17:21, przem8 napisał:

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, kuba.tkn napisał:

Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?

https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-montaz-aktywnego-ukladu-kierowniczego-servotronic/

Tu masz b6 i b7. Do exeo jak dobrze pamiętam 3R1 początek to servotronic. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem do B5 z forum używkę, to dostałem szrota gorszego niż miałem i straciłem tylko kasę i czas na montaż.

Dałem do regeneracji w Łodzi i problem z głowy, ale fakt, z dobrym zakładem ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć klubowicze jak to jest z tymi numerami maglownic wszystkie z b7 i exeo będą pasować do b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Sam w swojej b6 mam magiel z exeo. To jest dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie podać mi jakie są wymiary albo nr uszczelek na maglownicy przy wejściu/wyjściu?

Ponoć są tam 4 szt łącznie. W ASO mi nie powiedzą bo chcą nr VIN, a go nie mam bo zakładam magiel z B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...