Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie środków lamp + pozbycie się pomarańczy w kierunku- ma ktoś fotki jak to wygląda po?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem cos zmajstrować przy lampach przednich. Mam zwykłe lampy bez xenonu. Myslałem pomalować w środku na czarno tylko że przy zwykłej żarówce mogę sobie jedynie pomalować tą chromowaną obwódkę wokół chyba? Tylko jak ja pomaluje to nie strace przypadkiem na mocy świetlnej? Robił ktoś taki zabieg? Oraz jakie sa opcje pobycia się pomarańczowych kółek? Wyjać je i dać tą taka srebrną żarówkę? Ogolnie jakby ktoś podrzucił fotki takich modów to bede wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u siebie mam zwykłe lampy bez xenonu malowane os środka inneog zdjęcia nie mam niestety a kierunków nie zmieniałem. Po prostu wszędzie bryznąłem na czarno a utraty światła w nocy nie zauważyłem
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cygsoon napisał:

Hej u siebie mam zwykłe lampy bez xenonu malowane os środka inneog zdjęcia nie mam niestety a kierunków nie zmieniałem. Po prostu wszędzie bryznąłem na czarno a utraty światła w nocy nie zauważyłem
image.png

Fajne czarne mamby, a to pomaranczowe kółko zostawiłes czy je farbą do przyciemniana lamp trysnałeś bo takie ciemne? i dobrze mi się wydaje że prysnąłes odbłyśniki?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przysnąłem oprócz żarówek na nie nałożyłem różnego rozmiaru pokrywki np od plaka itd żeby nie zamalować. A co do sprayu to zwykły spray czarny i daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...