Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, jestem Mateusz 91r. jestem posiadaczem a4b6 2001, 2.5 tdi v6 155km (multironik) avant. Znalazłem te forum z względu potrzeby pomocy z moim autem a jestem za granicą. Pewnie będę więcej czytał niż się udzielał bo na autach dużo się nie znam :)

Cześć,

Mam na imię Łukasz, od około miesiąca jestem posiadaczem A4 B6 3.0 q :) (jak w opisie), Póki co zrobione około 2 tys km, ale wrażenie z jazdy bezcenne :)

Pozdrawiam wszystkich :)

,,,

Witajcie , nazywam się Paweł i jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8T 150 km :) Wcześniej byłem posiadaczem a4 b5 1.6 :) Już nigdy nie zmienię marki :P Siemanko jeszcze raz :)

,,,

No jasne, że się pochwalę. Czekam tylko do piątku żeby je wypucować bo na ten moment daje tyle frajdy z jazdy, że co zarobię to leci do baku i niestety trochę się ubrudziła, a myjka na orlenie zamknięta.?

Hej,

Od niedawna jestem prawie szczęśliwym posiadaczem a4 b7. Dołączyłem do tej społecznosci żeby wymienic się doświadczeniami z remontu BPW. Mam nadzieję że uda mi się zakończyć okres inwestowania w auto i cieszyc się ze wszystkiego, co b7 może zaoferować. Oczywiscie o ile moje nerwy i portfel wytrzymają:)

pozdrawiam!

,,,

Cześć, Mateusz z tej strony. W zasadzie prawie już nie student ;). Mój wehikuł to a4 b6 z 2001 ?. Ostatnimi czasy często tutaj zaglądałem by rozwiązać swój problem z mokrą podłogą po stronie pasażera, z racji że udało się zlokalizować przyczynę, a jest ona nietypowa niż większość usterek to podzielę się nią w odpowiednim wątku. Jeszcze raz wszystkich witam :).

,,,

Witam szanownych forumowiczów, mam na imię Damian i od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4  b7 .   Przesiadłem się z Hondy, jest to moje pierwsze audi i mam szczerą nadzieję, że nie ostatnie ;)  Cieszę się, że dołączyłem do zacnego grona posiadaczy Audi.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru

Witam wszystkich.

Mam na imię Damian i od sierpnia 2018r. jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8T Quattro Avant. Przesiadłem się po 7 latach jazdy audi 80 B4 2.0 ABT. Postaram się służyć swoją radą bazując na swoich doświadczeniach i z waszej strony także chcę liczyć na różne mądre rady w razie problemów.

,,,

Witam wszystkich klubowiczów. Od trzech tygodni jestem posiadaczem A4 B6 Avant 2.5TDI V6 w Quattro.