Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Stuki w silniku


Damianos07

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już za dużo gdybania w tym temacie :decayed:

Nie ma się co z koniem kopać, auto ma w końcu trzynaście latek .

Ja bym mu zaaplikował jednak tego doktora , jeszcze nie słyszałem by jedna puszka zaszkodziła jakiemuś silnikowi , a pomogła niejednemu ...:D

Wiem, władowałeś ładnych parę złotych w auto i chciał byś by było cymes.

Jak się okaże że doktor zrobił robotę, to zawsze możesz wymienić szklanki , olej i być może wszystko wróci do ładu :hi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości przejrzałem e-bay i allegro w poszukiwaniu szklanek które mogą być oryginałami INY .

Według mnie tak one wyglądają :

https://www.ebay.com/itm/8x-INA-420020910-Hydrostosel-Ventilstosel-Audi-A3-A4-VW-Seat-Skoda-1-9-2-0-TDI/191870806772?hash=item2cac642af4:g:MSsAAOSwInxXNHjN:rk:17:pf:0

 

https://allegro.pl/popychacz-szklanka-ina-420020910-audi-vw-tdi-i7705794798.html

 

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz filmik jak cykała jedna szklanka . Ja to potem sprawdziłem ze przyłozyłem głowe do pokrywy klawiatury i słuchałem gdzie wydobywa sie najgłośniejsze cykanie . A przy wymianie uszczelnien na pompowtryskach wymieniłes ten popychac co jest na spręzynie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też trafiłem lipne szklanki. W motoryzacyjnym kupione, pudełko INA i wydaje mi się że to oryginał. Po odpaleniu gra przez kilka sekund dopóki nie dostaną ciśnienia oleju. Co nie powinno mieć miejsca przy nówkach sztukach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mam nie orginalne szklanki i dlatego puka tylko przy odpaleniu na drugi dzień to nic nie słychać tylko tak po 5 min już zaczyna się cykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...