Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przestał działać pilot centralnego zamka


Jasiu00

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Dopadł mnie wczoraj dość problematyczny kłopot. 

Rano pojechałem normalnie do pracy, później wyszedłem, otworzyłem, wstawiłem samochód koledze na myjnie. Tam zostawiłem samochód na 3h z kluczykiem w stacyjce. Samochód został umyty i sobie stał w środku, żeby nie zamarzł na dworzu. Po wyjechaniu autem z myjni chciałem je zamknąć, jednak bez rezultatu. Samochód nie reaguje na pilot. Patrzyłem VAGiem, kluczyk jest zakodowane, oraz widać naciśnięcia poszczególnych guzików. Zajrzałem do pompki centralnego - jest sucha jak pieprz ;)

Jest to o tyle problematyczne, że kupiłem samochód po próbie włamania, i nie mam wkładki w drzwiach ?

Czy można zaprogramować kluczyk VAGiem? Co się mogło stać, że przestał reagować pilot? 

Mam niestety tylko jeden kluczyk do auta. 

 

Wymieniłem również baterie dla pewności w kluczyku. 

 

A4 B5, ostatni lift, Avant, kluczyk scyzoryk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ostatnio jest jakiś dramat z tymi zamkami, Mi też nagle przestał działać . Vag widzi klucz a nie otwiera , Pomogło mi odłączenie aku na 15 min i kodowanie poprzez włączenie zapłonu naciśnięciu otwierania około 2 sek i zamykania 2 sek i wszystko już działa . Dodam że próbowałem dopisać klucz w vagu i nie działało . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, u mnie nie zadziałało :(

Rozebralem cały boczek, wyciągnąłem switch od zamka i zaprrogramowalem pilot. Dopiero zaczęło działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...