Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich klubowiczów? Od maja tego roku stałem się posiadaczem audi a4 b8 z silnikiem 2.0 tfsi quattro z 2013r, wcześniej jeździłem a6 c6 z 2004r. jak będę umiał to pomogę i liczę na to samo. pozdrawiam

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich miłośników, nazywam się Oskar i od 3 dni jestem szczęśliwym (na razie?) posiadaczem Audiczki a4 b7 1.8t z 2006 roku .  Przed zakupem a4 jeździłem BMW.  Wczesniej miałem 2 audice, pierwsza była moim pierwszym samochodem była to 80, później a6 c5 no i teraz a4. Cieszę się, że mogę być z wami na tym forum ?. Pozdrowienia z Podkarpacia.

Oskar

• Pomoc techniczna 1

3 minuty temu, Hugo napisał:

Dzięki i również pozdrawiam

Cześć wszystkim :)

Cieszę się że mogłem dołączyć do grona użytkowników audi i zostac członkiem klubu A4 polska

Mój model A4 B6 Avant 1.9 tdi fabr. 130 km ale dołożyłem turbo hybrydowe więc moc ok 180 km rocznik 2002

Pozdrawiam wszystkich

Michał

,,,

Właśnie na sam początek mam problem kupiłem audiolke bez pełnego dostępu do FIS kupiłem cały moduł zespolony z przełącznikami i tempomatem i szukam kogoś z Łodzi kto by mi to ogarnął :)

Cześć,

Po trzech latach posiadania Audi a4 (b5 1.6) postanowiłem w końcu do Was moi przyjaciele dołączyć. Na dobry początek, życzę wszystkim szerokości i gumowych drzew.

audi.jpg

Witam wszystkich.

Mam na imie Andrzej i wczoraj były "Andrzejki"

Postanowiłem sobie zrobić ( i mojej srebnej  szczale ) prezent imieninowy i zarejestrować się w klubie ?

A z racji że "szczała" powoli wchodzi w wiek mocno dojrzały , to choroby wieku starszego się przyplątują .

Boli ją tu , pobolewa tam ...?

Myśle że pare recept tu znajdziemy.

Jeszce raz witamy wszystkich

Witam serdecznie,

Mam na imię Szymon jestem z Wrześni i od jakiegoś czasu zerkam na to forum, ale dotychczas bez rejestracji.

Dziś postanowiłem dołączyć do załogi forum, by wspólnie z Wami dyskutować na temat naszych A4 i nie tylko.

pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę szerokości.

Witam wszystkich serdecznie,

Tak jak wszyscy tutaj należę do zwolenników marki Audi. Postanowiłem w końcu założyć tutaj konto bo jest to jedyna społeczność w internecie która porusza ciekawe tematy odnośnie naszych pojazdów znalazłem tutaj wiele informacji które pomogły mi w rozwiązaniu kilku problemów które były poruszone już przez użytkowników myślę że miło będzie nam się współpracować

Pozdrawiam Marcin z A4 B6 ?