Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek


zamoya75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mam problem w B6 a mianowicie z otwieraniem drzwi z pilota.W mokre ,zimne dni drzwi czasami nie reagują na sygnał z pilota,muszę otworzyć kluczem przekręcić zapłon i po chwili już działa pilot.Latem miałem spokój teraz mam ten problem często.Proszę o podpowiedz gdzie jest problem żebym na darmo nie był naciągany przez fachowców.Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dowiedziałeś się może czegoś więcej? Mam podobny problem, centralny czasem działa ok, czasem nie. Szukam na razie informacji na forum, ale jak na razie nic nie znalazłem, więc pewnie trzeba będzie znaleźć jakiegoś dobrego magika od centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy . wymiana baterii w pilocie rozwiąże wasz problem . Miałem to samo . Po wymianie baterii pilot nie gubił sygnału / połączenia z autem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fish1991 napisał:

koledzy . wymiana baterii w pilocie rozwiąże wasz problem . Miałem to samo . Po wymianie baterii pilot nie gubił sygnału / połączenia z autem. 

To by było za proste;) Pilot działa, otwiera drzwi pasażera i tylne lewe. Drzwi kierowcy zazwyczaj zamyka, ale nie zawsze i czasem otwiera, ale rzadko. Znalazłem na forum wątki na ten temat. Wygląda na to, że będzie zamek do wymiany. Szczególnie, że jak było ciepło problem nie występował, co też tu na forum koledzy potwierdzają - nadal wygląda na zamek do wymiany. Ale spróbuję drugim pilotem za chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dwa zamki wymieniałem. Problem był taki, że nie zamykało. Samoryglowanie zamykało wszystkie drzwi tylko te z uszkodzonym zamkiem były otwarte. To samo z pilota, nie zamykało.

 

Kupiłem wszystkie i czekam aż pozostałe dwa padną. Jeden już ma dźwięk dogorywania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KarolH Zdaje się, że miałem to samo. Dzisiaj zobiłem, niestety nie sam, więc wyszło 200 pln za zamek. Podobno to typowa przypadłość A4 B8. Gość od zamków dokładnie wiedział na czym polega problem.
W tej chwili mam naprawione 2 zamki i podobnie jak Ty, czekam aż padną kolejne 2 ;( Może tym razem spróbuję sam to zrobić.

Wymieniałeś sam całe zamki? Ile Cię to kosztowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robię sam w aucie. Koszt zamka to mój jedyny koszt. No i spinek :D

Na wiosnę kolejny zamek wymieniam bo padł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...