Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Parująca tylna lampa


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie w jakiś sposób rozkleić tylną lampe żeby ją wyczyścić w środku ?

Dobre pytanie, oraz jakim dobrym klejem zakleić lampę ?

U mnie rówżniez tylna prawa paruje, jest nieszczelna od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak z tymi lampami ja już nie mam głowy najbardziej na wstecznym plastiku włożyłem tam szmatkę chciałem wytrzeć a tu zonk :o kropelki są jak by miedzy zewnętrznym plastikiem a wewnętrznym i co teraz wywierciłem mała dziurkę u dołu plastiku może to coś da nie wiem silikon dałem miedzy szparę łaczenia lampy wokół nic to nie dało :huh:

24796453_1481774915225710_8023923900183439975_n.jpg

9ec2dc6d4a4f9f71adca25349b42.jpg

24879900_1481805185222683_4079968025327178136_o.jpg

Edytowane przez newerafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, pytanie da się ściągnąć tą gumę zaznaczoną strzałka ??
Bo w lewej jej nie mam i zastanawiam się czy muszę wymienić całą lampe

Original-Audi-A4-8-E-B6-Ruckleuchte-Ruck

Edytowane przez wybaczmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temat zrobione wszystko co w temacie pęknięć brak lampa uszczelniona bezbarwnym sylikonem uszczelka korpusu natłuszczoną i szczelna (nowa) a lampa paruje w miejscu migacza i wstecznego ( kombi ) w czasie deszczów nie paruje za to paruje w słoneczne i suche dni gdy lampa jest w słońcu to jest nie zrozumiałe dla mnie ... Ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wilgoć w lampie i w słoneczny dzień kiedy przygrzeje w tył , skrapla się woda.

Musisz wyjąc lampę i ją osuszyć farelką np.. Po za tym musisz być absolutnie pewien uszczelek wokół panelu żarówek jak i klipsów które dociskają ten panel do lampy. te lampy lubią się niestety rozszczelniać tj, czerwona pleksa zewnętrzna odkleja się od plastikowego korpusu i wtedy przepuszcza wodę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze samo zjawisko dziś zrozumiałem na własne oczy ..słoneczny dzień grill i połowa butelki z wodą na słońcu góra butelki od słońca zaparowała , więc to samo zjawisko zachodzi w lampie . Nie mam pojęcia skąd tam wilgoć ...po uszczelnieniu bezbarwnym zanurzyłem plekse do korpusu w misce z wodą ani kropelka si nie dostała do lampy...korpus równomiernie odciska się na uszczelce wkładu i z tego co widzę dobrze klipsy dociskają .. jedyne co jeszcze myślę to może jakoś prxez sam wkład się dostaje wilgoć tzn tam gdzie wpinamy kostkę może między pinami jakoś sam już nie wiem trochę walka z wiatrakami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...