Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocene logów 1.8ADR


Kamil1997

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z odpalaniem co jakiś czas odpala na 1 sekundę i gaśnie. Przychodzę do auta za 10min odpala od strzała. Wyrzuciło błąd przepustnicy 17967- Throttle Body (j338) P1559-35-Fault in basic settings którego się nie da skasować. Oraz problem ze skaczącą temperaturą wskazówka oscyluje miedzy 80/90 raz jest pełne 90 a zaraz spada Temperatura na vagu utrzymuje się na poziomie 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z temp. to zapewne termostat do wymiany, a na zegarach może pokazywać 90 stopni jak w rzeczywistości jest w granicach 80, tak już jest to zrobione w vagach.

Spróbuj jeszcze raz zaadaptować przepustnicę, może coś pomoże. Jak odpala i gaśnie to może coś immo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zegarach temperatura skacze i przeważnie nie dobija do 90 . Na vagu na kanale 003 temperatura  utrzymuje się na poziomie 72 nie wiecjej. Podczas próby adaptacji przepustnicy wyskakuje error. Imo raczej sprawne po odpaleniu  kontrolka gasnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą temperaturą wygląda że to termostat. Temperatury między grupą engine/ Basic setings pokrywają się w grupie instrumens z tym co jest na zegarach. Zauważyłem jescze taki objaw że po przełączeniu na benzynę autko gorzej chodzi na wolnych obrotach i faluje przy schodzeniu z obrotow. Na gazie tego objawu nie ma. Kupiłem druga używaną przepustnice na podmianę zobaczę co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ogarnięte podmieniłem przepustnice na uzywaną i autko śmiga. Termostat rozwnież wymieniony teraz ładnie  trzyma temperaturę. Jedynie wyrzuca mi błąd przepływomierza 

16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low

P0102 - 35-10 --- Intermittent

Spadku mocy nie zauważyłem czasami na wyższych obrotach lubi szarpnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...