Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto77 - komis z Modlniczki/okolice Krakowa-opinie


Wojtek16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. ?
Czy ktoś z Was miał styczność, lub słyszał coś na temat komisu Auto77 z Modlniczki? Pytam, bo planuję kupić Audi a4 b6 prawdopodobnie w 1.8T 190KM BEX Quattro. W swojej ofercie często mają audi w tej właśnie wersji. Link do Ich strony: www.auto77.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowalem sie  na tym forum tylko by ci odpowiedziec i napisac SWOJA OPINIE.
 kupilem w 2018 corse d, 1.2, 2008, samochod z niemiec, sporo faktur i papierkow do niej, blacharka wrecz idealna, samochod wyprany, silnik umyty, kupilem.
przejechalem moze 600km, stukanie w skrzyni powyzej 60km/h. Zlałem olej, na korku centymetrowa maź +gesty jezyk  opiłków. sprzeglo zalozone bylo nowe, najwiekszy badziew jaki widzialem.
 założyłem nowa uzywana skrzynia + sensowne sprzeglo, koszt czesci 700zl, robocizna swoja. auto jezdzi.
koszt auta 10500+oplaty + 700 wymiana skrzyni
kto wymienil sprzeglo i zalal skrzynie syfem by "ukryc" stukanie? moze poprzedni "wlasciciel" a moze juz auto77 z modlniczki, ocencie sami.
opislem moja przygode, dziekuje, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście początkiem marca kupiłem od forumowicza a4 b6 i temat kupna auta już nie dla mnie. Nie mniej jednak Twoja opinia może być pomocna dla potomnych ;)

Pozdro :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...