Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4B6 2.OFSI 2002ROK


sylwek131313

Rekomendowane odpowiedzi

witam dziś wymieniłem cewkę na 2 na NGK I NA ZIMNYM NIE DOŚĆ ŻE BUJA SILNIKIEM TO NA 2 I 3 ZACZEŁO WYWALAĆ ZAPŁON NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI POMOŻE KTOŚ CO Z TYM ZROBIĆ BO MECHANIK JUŻ MNIE STRASZY ŻE TRZEBA CZAPKĘ ŚCIĄGAĆ .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sylwek131313 napisał:

witam dziś wymieniłem cewkę na 2 na NGK I NA ZIMNYM NIE DOŚĆ ŻE BUJA SILNIKIEM TO NA 2 I 3 ZACZEŁO WYWALAĆ ZAPŁON NIE MAM POJĘCIA O CO CHODZI POMOŻE KTOŚ CO Z TYM ZROBIĆ BO MECHANIK JUŻ MNIE STRASZY ŻE TRZEBA CZAPKĘ ŚCIĄGAĆ .

 

Ciężko będzie naprawić gablotę przez forum :D albo zaufaj mechanikowi, albo poradź się innego mechanika, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Poza tym Twój post jest nieczytelny.

Wymieniłeś cewkę numer dwa, zapłon zaczął wypadać na drugiej i na trzeciej. A jak zamienisz je z pierwszą i czwartą? Może kupiłeś popsutą cewkę a trzecia po prostu się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym najpierw w tą stronę uderzył.

Koszt kompletu świec do bólu akceptowalny i możesz tą operację wykonać sam.

Tylko gdybyś się zdecydował to kupuj dedykowane świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik ma rację czapka do regeneracji , sam koszt uszczelek duży a przy okazji najlepiej wymienić łańcuszek wałków i zregenerować wariator , koszt całości może wynieść ok 4tyś ale warto potem cieszyć sie dynamiką i mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...