Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 1.8t BFB, granice 250 km


mikus933

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.12.2018 o 20:00, Kejsi napisał:

Zainteresowało mnie to co napisałeś o silniku i wychodzi na to że jak ktoś tyra rezerwę na autostradzie I mu się skończy wacha to ma jechać na warsztat a nie na cpn?

jak nie widzin roznicy miedzy uboga (mega) mieszanka w skutek naglego spadku wydajnosci pompy, a po prostu braku paliwa to wspolczuje ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DivaynEays napisał:

jak nie widzin roznicy miedzy uboga (mega) mieszanka w skutek naglego spadku wydajnosci pompy, a po prostu braku paliwa to wspolczuje ;)

 

Ale nie odwracaj kota ogonem bo to są rzeczy które czujesz I jeśli trochę dbasz o samochód to sprawdzisz co jest nie tak. Mi chodzi o ten wpis o tym że ubije silnik odrazu przy słabej pompie I bez spiny koze czegos nie rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę typowo od razu moc moc moc. Pierw hamulce i sprzęgło bez tego nie pojedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 21.12.2018 o 23:21, bartek537 napisał:

Widzę typowo od razu moc moc moc. Pierw hamulce i sprzęgło bez tego nie pojedzie :D

Hamulce wystarcza, sprzeglo 250km okolo 350Nm też powinno przenieść... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Patryk94 napisał:

 

Hamulce wystarcza, sprzeglo 250km okolo 350Nm też powinno przenieść... 

W mieście albo na drogach wojewódzkich może jakoś tam wystarczą, ale na autostradzie jak będziesz chciał wykorzystać te konie do dobrej zabawy, to nic poniżej 320/288 nie wystarczy.

Co do sprzęgła wieść niesie, że seryjne się kończy na 330... ale to tylko wieść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, 312/255 w tak ciezkim aucie to padaka i przy hamowaniu z wyzszych predkosci mozna sie zabic.

Sprzeglo jak nowe to 350nm zniesie, ale wiekszosc z naszych 1.8t ma sprzeglo od nowosci i najechane 200-300tys km. W takim nie ma zadnych szans.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Unf napisał:

W mieście albo na drogach wojewódzkich może jakoś tam wystarczą, ale na autostradzie jak będziesz chciał wykorzystać te konie do dobrej zabawy, to nic poniżej 320/288 nie wystarczy.

Co do sprzęgła wieść niesie, że seryjne się kończy na 330... ale to tylko wieść ;)

Zabawa na autostradzie? Hmmm.... moim zdaniem żadne hamulce nie zastąpią zdrowej głowy.... napisal ze ma hamulce 320/288 sprzęgło może zmieniał, nowe da rade wiec myślę ze dużej głupoty nie napisalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patryk94 napisał:

Zabawa na autostradzie? Hmmm.... moim zdaniem żadne hamulce nie zastąpią zdrowej głowy.... napisal ze ma hamulce 320/288 sprzęgło może zmieniał, nowe da rade wiec myślę ze dużej głupoty nie napisalem. 

Założyłem, że piszesz o sobie, a sam nie pisałeś jakie masz hamulce więc przyjąłem, że seryjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Unf napisał:

Założyłem, że piszesz o sobie, a sam nie pisałeś jakie masz hamulce więc przyjąłem, że seryjne ;)

Spoko. Moja seria to 312/288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2018 o 17:45, Łukasz13 napisał:

Uroki ośki :)

 

Udało mi się zrobić w końcu stage 2, i muszę powiedzieć ze nie ma obcji zakręcić na 3cim biegu przy 250ps... wydaje mi się że masz sporo więcej źrebaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patryk94 napisał:

Udało mi się zrobić w końcu stage 2, i muszę powiedzieć ze nie ma obcji zakręcić na 3cim biegu przy 250ps... wydaje mi się że masz sporo więcej źrebaków. 

Jakie graty  wpadły do stage2? Frajda  pewnie duza z jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcinL napisał:

Jakie graty  wpadły do stage2? Frajda  pewnie duza z jazdy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie sprzęgło radzi z tym momentem?

Dużo kilometrów ma najechane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wzglednie swieze, dlatego taki fajny moment wyszedl. Ladnie juz to pewnie jezdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...