Jump to content
2 2
lipskey

Zakup nowego Audi A4 B9 FL

Recommended Posts

Hej, chce wymienić swoją audi na nowy model, pytanie jaki maksymalny rabat mogę liczyć w salonie (w konfiguracji cena to 245.000zl) musi byc to model 2019

pozdrawiam

18% mogę dostać ;)

3 minuty temu, Hugo napisał:

18% mogę dostać ;)

I musiałbyś się tam pokazać czy jak to miałoby wyglądać? ?

@JawoR36 mogę przyjechać na kawę :D A na poważnie to powołujesz się na mnie i dzieje się magia :grin: 

z polskiego  Salonu? rabat tylko dla Ciebie czy również dla osób zaufanych?

Tak, z polskiego salonu :hi: Mogę dać namiary i będziesz bezpośrednio już rozmawiał ;) Jak coś to zapraszam na pw.

W dniu 7.12.2018 o 10:06, Hugo napisał:

Tak, z polskiego salonu :hi: Mogę dać namiary i będziesz bezpośrednio już rozmawiał ;) Jak coś to zapraszam na pw.

Hugo rozumiem, że to rabat tylko przy zakupie auta za gotówkę? Bo w APL nie ma żadnych rabatów. Auto w konfigu za 250 tys rata w APL 2500 netto.

2 minuty temu, eskal napisał:

Hugo rozumiem, że to rabat tylko przy zakupie auta za gotówkę?

@eskal no raczej w APL nie poszalejesz z rabatami :) Tak więc pozostaje normalny leasing ;)

4 minuty temu, Hugo napisał:

@eskal no raczej w APL nie poszalejesz z rabatami :) Tak więc pozostaje normalny leasing ;)

W normalnym leasingu rata jest już za duża, a im mniejsza rata tym bardziej można poszaleć z konfiguracją a nie zależy mi  na wykupie auta po 3 latach tylko zmiana na nowy.

Coś za coś niestety ;)

A z ciekawości, czy nadal jesteś w stanie pomóc z dobrym rabatem na nowe Audi? I jak to by mogło wyglądać np. dla aktualnego A4 Allroad lub A6 do produkcji? ;) 

mi najlepszy rabat zaproponowali w  https://www.select-automotive.pl/ , do finalizacji nie doszło ponieważ zdecydowałem, że czekam na nowy model A4 :) 

42 minuty temu, lipskey napisał:

mi najlepszy rabat zaproponowali w  https://www.select-automotive.pl/ , do finalizacji nie doszło ponieważ zdecydowałem, że czekam na nowy model A4 :)

No tak, ale to jest typowy broker. Jeśli powiedzmy normalny dealer dawałby 14%, a Broker 18%, to chyba lepiej wziąć auto jednak u dealera...

przy zakupie 250.000zł 4% różnicy to jednak 10.000zł, a co w praktyce tracisz kupując u brokera? przy sprzedaży auta czy ktoś odróżni gdzie to auto było kupione, serwis nie ma takiej bazy?

2 godziny temu, lipskey napisał:

przy zakupie 250.000zł 4% różnicy to jednak 10.000zł, a co w praktyce tracisz kupując u brokera? przy sprzedaży auta czy ktoś odróżni gdzie to auto było kupione, serwis nie ma takiej bazy?

Mimo wszystko cała obsługa przedsprzedażna i posprzedażna jest nieco mniej pewna w przypadku brokera. Nie wspomnę już o promocyjnych ubezpieczeniach, leasingach. Niemniej sam się zastanawiałem i zastanawiam nad brokerem. Ale dotychczas ostatecznie zawsze wolałem nieco dopłacić i się nie stresować, że broker gdzieś nagle zniknie w trakcie oczekiwania na auto...

W dniu 7.12.2018 o 09:34, Hugo napisał:

18% mogę dostać ;)

a czy Prezes Hugo może otrzymać taki rabat u dealera, czy to też byłby broker? ?

2 godziny temu, tadziak napisał:

a czy Prezes Hugo może otrzymać taki rabat u dealera, czy to też byłby broker? ?

Jak pisałem post to miałem info z ASO ?

2 godziny temu, Hugo napisał:

Jak pisałem post to miałem info z ASO ?

A nadal to aktualne (np. dla Allroad A4), czy dawno i nieprawda? :)

W dniu 15.04.2019 o 18:05, tadziak napisał:

A nadal to aktualne (np. dla Allroad A4), czy dawno i nieprawda? :)

W tej chwili jest szansa na 12% chyba, że jest flota to 15% plus 4000pln bonusa. Ogólnie jest problem z dostępnością Allroada. Jak zamówisz teraz to raczej wjedzie już polift. No chyba, że coś z zamówionych byś wybrał :)

Godzinę temu, Hugo napisał:

W tej chwili jest szansa na 12% chyba, że jest flota to 15% plus 4000pln bonusa. Ogólnie jest problem z dostępnością Allroada. Jak zamówisz teraz to raczej wjedzie już polift. No chyba, że coś z zamówionych byś wybrał :)

Dzięki za info - mi też właśnie sprzedawca 12% dawał. A z dostępnością to faktycznie - podobno A4 limuzyn już nie można zamawiać? A o FL nadal cisza - ani zdjeć, ani cenników...

W dniu 18.04.2019 o 10:44, Hugo napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. czy w Audi w ogóle funkcjonuje coś takiego jak "rabat VIP"? Pytam tak z ciekawości, gdyby powiedzmy przyszedł do salonu znany dziennikarz, sportowiec, aktor, czy czy również dostanie ofertę sztywno według cennika, czy wówczas sprzedawca może załatwić jakiś rabat specjalny?

W dniu 19.05.2019 o 14:40, tadziak napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. czy w Audi w ogóle funkcjonuje coś takiego jak "rabat VIP"? Pytam tak z ciekawości, gdyby powiedzmy przyszedł do salonu znany dziennikarz, sportowiec, aktor, czy czy również dostanie ofertę sztywno według cennika, czy wówczas sprzedawca może załatwić jakiś rabat specjalny?

W VW jest takie coś bo sam dostałem. Teraz jestem ciekaw na jakie rabaty można liczyć na auto do produkcji ?

Posted (edited)

Zamawiał ktoś ostatnio jakieś nowe Audi?

Edited by TomaszWrzos

W dniu 6.10.2019 o 13:34, TomaszWrzos napisał:

Zamawiał ktoś ostatnio jakieś nowe Audi?

jakieś, czy konkretnie A4? :)

Godzinę temu, tadziak napisał:

jakieś, czy konkretnie A4? :)

Obojętne choć nie ukrywam że najbardziej interesuje mnie A4 i Q3.

1 godzinę temu, TomaszWrzos napisał:

Obojętne choć nie ukrywam że najbardziej interesuje mnie A4 i Q3.

Ja w lipcu A6 zamawiałem jakoś.

Gdzie ? W salonie Audi czy u brokera ?

Jaki rabat dostałeś ?

Ktoś robił podchody w salonach o rabaty? Dostaliście jakieś odpowiedzi? Ja za jednym z salonów z Poznania czekam już 4 tydzień na odpowiedź pomimo 2 krotnego pisania do nich. Zaiste obsługa premium.