Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z obniżaniem się lusterek podczas cofania


Toma21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam proble z obniżanie się lusterek podczas cofania cały czs było dobrze a od wczoraj gdy wrzucę wsteczny to z lewym lusterkiem nic się niedzieje a prawe idzie do góry gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wbiciu wstecznego to chyba lustro idzie w dół tak żeby ułatwić zycie przy parkowaniu.

Ustaw przełącznik od lusterek w pozycje 0 i powinno byc ok czyli bez opuszczania lustra po wbiciu wstecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toma21 napisał:

Witam mam proble z obniżanie się lusterek podczas cofania cały czs było dobrze a od wczoraj gdy wrzucę wsteczny to z lewym lusterkiem nic się niedzieje a prawe idzie do góry gdzie szukać przyczyny?

Wcześniej lewe lustro przy włączeniu wstecznego też jechało w dół ? prawe owszem tak  ale lewe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem teraz dokładnie mam to auto od kilku dni ale wydaje mi sie że tez lewe jechało w dół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ori.lustro tylko prawe leci w dół,może masz moduły od kolegi z forum założone i lecą obydwa ale też mi się nie wydaje żeby lewe leciało w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie racje z tym lewym lusterkiem ale nie o niego chodzi chciałem się dowiedziec czemu prawe zamiast w dół lecieć leci do góry?

Edytowane przez Toma21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.na włączniku od regulacji luster dajesz na,,0,, i lustro masz mieć ustawione żeby dobrze widzieć tył i jak tego nie masz to sobie ustaw.Jak to masz ustawione to teraz na przełączniku dajesz na prawe lustro,wbijasz wsteczny i lustro powinno jechać w dół i tylko prawe.

Jak będzie inaczej to jest coś nie tak i najlepiej opisz to dokładnie ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 0 jak mam to sie nic niedzieje tak powinno być a jak dam na prawe to zamiast jechać w dół to jedzie do góry wczesniej bylo ok jechało w dół ale od 2 dnie jedzie do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w b8 zakodowałem tą opcję i lusterko działało prawidłowo opadało przy biegu wstecznym . Teraz w b9 po zakodowaniu nic się nie dzieje i tutaj moje pytanie wystarczy jak zmienię moduł tylko w prawych drzwiach czy muszę w lewych też? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...