Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sklep z oponami


Dragster151

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie do Norauto.Opony w dobrych cenach i fabrycznie 2-3 tygodniowe można trafić.Promocja na niektóre modele:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej żeby były jeszcze ciepłe  w norauto i miały maksymalnie 1 dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, skobel napisał:

najlepiej żeby były jeszcze ciepłe  w norauto i miały maksymalnie 1 dzień

I po co te docinki?Wiem,że mamy 21 wiek,internet itd.Ale naprawdę po kiego mam szukać,zamawiać i czekać,co przyjdzie,jak podjadę do sklepu i mam od razu widząc co.I często taniej dany model niż te wszystkie skąpce,oponea itd.Co w tym złego,że takie nówki?Płacisz za nowe,a nie,które fabrycznie są nowe,ale sobie 1-2 lata leżakowały w magazynie.:).Bo takie też sprzedają w tej samej cenie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mirek31071977 napisał:

I po co te docinki?Wiem,że mamy 21 wiek,internet itd.Ale naprawdę po kiego mam szukać,zamawiać i czekać,co przyjdzie,jak podjadę do sklepu i mam od razu widząc co.I często taniej dany model niż te wszystkie skąpce,oponea itd.Co w tym złego,że takie nówki?Płacisz za nowe,a nie,które fabrycznie są nowe,ale sobie 1-2 lata leżakowały w magazynie.:).Bo takie też sprzedają w tej samej cenie.?

Wytłumacz mi czym się różni opona 2-letnia od tej najnowszej?Rozumiem ludzi,że zanim kupią dany towar to zastanawiają się dłuższy czas,pytają itp w końcu to wydatek ale stwierdzenie , że opony z 2015r to szroty to parodia a coraz częściej takie tematy są na forum.

Znam się trochę na oponach i powiem Ci, że teraz producenci opon w tym klasy premium gdzie ceny zaczynają się od 2tys oszukują tzn nie ma już tyle mm bieżnika co wcześniej, ekologia-czyli po 2 sezonach opony nadają się na granulat do asfaltu.

Jeśli chodzi o szukanie opon to faktycznie poczytać w necie a kupić można na miejscu ale nie wariować z tymi DOTami bo taki DUNLOP 3D z 2014r jest lepszy niż Fulda 2018r

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o sklep,to odpowiedziałem.A ty od razu drwina.I nic takiego nie powiedziałem,że 2015,to szrot.Może i niczym się nie różni,a może czort wie jak była przechowywana.Nowa,to nowa,a nie nowa,ale 2 lata w magazynie i ta sama kasa:).Kupowałem ostatnie lata kilka kompletów,to i zaproponowałem.To wszystko:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2018 o 15:35, Dragster151 napisał:

Panowie gdzie kupujecie opony ? Macie jakieś sprawdzone strony ?

Nie ma "złotego" sklepu. Szukaj i porównuj ceny. Norauto, allegro, tanieopony, oponeo....i jeszcze kilka internetowych sklepów.

Nie słuchaj, że dot nie ma znaczenia........bzdura!!! Ma i to duże. Guma traci swoje właściwości bardzo szybko. Źle przechowywana przez kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy może nawet się odkształcić.

Jeśli cena jest normalna, to i opona powinna być normalna, jeśli opona jest roczna, czy co gorsza kilkuletnia, to i cena powinna być odpowiednio niższa.

Lepiej kupić używki za 1/4 ceny - powiedzmy trzy lub czteroletnie, niż pseudo nówki z dwuletnich półek za 100 zł mniej, niż uczciwie nowe.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...