Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż AMI i czy to ma sens?


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem od 5 lat posiadaczem a4 b8 z 2008r. która jest wyposażona w MMI basic plus, mam auxa, zestaw głośnomówiący przez BT itd.
Chciałbym móc puszczać sobie muzykę z bt, najlepiej jeszcze zmieniając ją z kierownicy. 
Najprostrzą opcją jest transmiter, jak każdy wie, ale to mnie zbytnio nie satysfakcjonuje, no i mam pytanie, czy da się coś takiego zrobić?
Przejrzałem dziesiątki stron i znalazłem że podobno Audi Music Interface daje taką możliwość, ale 1 niby da się to zamontować tylko w MMI 3g, w co akurat nie wierze, bo przejrzałem kilka stron i widziałem AMI w concercie,  basic itd. a 2 czy to będzie w tym przypadku rozwiązaniem. Dodam że chciałbym puszczać muzykę z Androida. Dziwi mnie fakt iż telefon się łączy z bt, mogę dzwonić itd. z kierownicy, a muzyki już puścić nie mogę.
Podsumowując czy mogę puszczać muzykę przez bt, czy jest sens montować AMI, czy przez AMI puszczę muzykę z androida i czy wgl. da się dorzucić AMI do MMI Basic Plus?

 

 Liczę na waszą pomoc w tej kwestii.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLUETOOTHU masz tylko do rozmów w tym systemie 2G BASIC i jest to osobny sterownik pod adresem 77 


Muzyke przez BT mozna puszczac dopiero w MMI 3G+  po 2012 bez AMI itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...