Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie mozna odpalic...


Merdoock

Rekomendowane odpowiedzi

Moj brat ma problem, ma b8 2.0 tdi.  Dzis brat szukajac problemu z brakiem nawiewu zaczal sprawdzac bezpieczniki,wszystkie od klimy, dmuchawy bylo ok, ale przy odpalonym silniku wyjal jakis bezpiecznik(ja i on nir wiem jaki jakis na slepo) po co nie wiem, po wyjeciu zgasly zegary, wyswietlacz, wskazowka obrotow zatrzymala sie na wolnych obrotach, silnika nie mozna bylo wylaczyc, po wpieciu w dobre miejsce wszystko sie pobudzilo zegary zaczely dzialsc i mozna bylo wylaczyc samochod. Ale problem jest w tym ze nie mozna go wcale zapalic, po wlozeniu kluczyka nie ma "ja na to mowie odbezpieczenia, bo zawsze slychac bylo taki dzwiek" nawet zaplonu wlaczyc nie mozna. Jak wcisnie sie kluczyk slychac ze pompa paliwa dziala a potem jest takie pykniecie w stacyjce/kluczyku i nic, bezpieczniki lewy/prawy przod i bagaznik sprawdzone wszystko ok, odpielismy akumulator, podpielismy nic. Aaa nie ma wcale zadnej reakcji, zadna kontrolka sie nie swieci i nawet rozrusznik nienzaskakuje nic...Kluczyk zamyka otwiera. Pomocy co moglo sie rypnac???

Edytowane przez Merdoock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada kierownicy pewnie się zablokowała, spróbujcie usunąć błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat. Tak jak kolega Tracer39 pisze... Blokada kierownicy zablokowana, fis nie działa, ręczny nie puszcza i brak zapłonu. W moim przypadku już dłuższy czas wolno chodziła aż mechanizm padł i blokada do wymiany razem z modułem ale w tym przypadku może wykasowanie błędu pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...