Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z drążkiem skrzyni biegów


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam u siebie taki problem z biegami a dokładnie chodzi mi tylko o to że w naszych B7 aby włączyć bieg wsteczny trzeba galke biegów wcisnąć ku dołowi auta i przesunąć w lewo i do góry tak przynajmniej mam ją przy 6 biegowej skrzyni i problem pega w tym że coś się zepsuło że wsteczny mogę wrzucać bez tego wyciskania gałki w dół nic innego się nie dzieje źle czyli biegi wchodzą ładnie i gładko jak i nie ma też gałka nie lata luźno. Proszę was o pomoc ponieważ nie raz już na światłach zdarzyło mi się zamiast 1 wrzucić wsteczny a to wiąże się z tym że mogę w kogos przyealic za taki błąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka nìe chodzi Ci góra-dół , ostatnio tak u znajomego było i pomogła wymiana kulki i pierścienia , jeśli to masz sztywno to sprawdź regulację drążków pod lewarkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2018 o 17:48, greg2505 napisał:

Gałka nìe chodzi Ci góra-dół , ostatnio tak u znajomego było i pomogła wymiana kulki i pierścienia , jeśli to masz sztywno to sprawdź regulację drążków pod lewarkiem

U mnie właśnie chodzi o to ze gałka chodzi do dołu a biegi wchodzą wszystkie gładko tylko chodzi o to że wsteczny wpinam bez wyciskania gałki do dołu o to chodzi a jest to uciążliwe bo się myli często z jedynka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałeś mnie ,wrzuć na luz i drążkiem spróbuj ruszać góra-dół ,jak jest luz to może być to  ,drążek nie powinien mieć luzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to faktycznie nie zrozumiałem cię ale jutro sprawdzę jak jest u mnie a jeżeli będzie miał ten luz to wtedy co bedzie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duży luz to kulka i pierścień pod drążkiem, ostatnio u znajomego to wymieniałem bo właśnie miał problem ze wstecznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-wybieraka-skrzyni-biegow-vw-audi-6753234905?reco_id=c34b60cf-0102-11e9-8127-b8ca3a6c1500

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...