Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam na imie Mateusz od nie dawna jestem właścicielem Audi A4 B6 avant z 2002 roku

Wcześniej było tylko Bmw ale stwierdziłem, że czas na zmiane. Pojawiło się audi głównie ze względu na legendarne 1.9 tdi.

Przygode zacząłem od a4 b6 AWX z chipem na 160 km w sedanie,  teraz zamieniłem się na avant i póki co nie narzekam niestety to ma tylko 101 km xd

Gdyby ktoś miał jakieś pytania to śmiało :)

Pozdrawiam

audi-a4-b6-19-tdi-131-zadbany-mozliwa-zamiana-przyciemniane-szyby-a4-malopolskie-lisia-gora-476316789.jpg

20180625_182305.jpeg

20180625_184339.jpeg

Witam wszystkich użytkowników;)

z tej strony Lukasz, obecnie Anglia, miasto Coventry. Obecnie moje audi a4 b8 3.0tdi quattro.

Pozdrawiam